Comments
41 - 60 of 1,176 Comments Last updated Apr 29, 2013
Truth Sayer

UK

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
Aug 1, 2007

Kosovar Nation wrote:
Iam a total moron who can't tie my shoelaces without help as I have thick Monkey like fingers.
In fact I once went to a zoo with my girl-friend and suddenly alarms started sounding; they captured me and my girl-friend in a net. I tried explaining that we were people but they said we had escaped from the Monkey enclosure and were going to put us back.
Five long months we were fed bannanas every day until we made our escape back to Albania where we blended in with the population.
I don't beleive a word of this. Iam sure you would not be clever enough to escape.
RedStar Army

Switzerland

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
Aug 1, 2007

Kosovar Nation wrote:
<quoted text>Raska first nation,this is beyond being funny
There was no albanian nation, or ilirians(if we suppose you are ilirians). You were native(primitiv) people. Get it?
nesa

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
Aug 3, 2007

mamu vam jebem hrvatsku i siptarsku. Svi ste vi postali od srba a sad jedete govna
nesa

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
Aug 3, 2007

Judged:

1

siptare smo doveli na kosovu da nam cuvaju krave ,ali posto se oni medjusobno jebu ko zecevi nakotise se .Trebao je MILOSEVIC na vreme to da sjebe
Grobari KG

Dolovo, Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
Aug 3, 2007

nesa wrote:
siptare smo doveli na kosovu da nam cuvaju krave ,ali posto se oni medjusobno jebu ko zecevi nakotise se .Trebao je MILOSEVIC na vreme to da sjebe
Pustile ih komunjare da se kote!!!
Sad ce do p*pus* za nezavisnost pa ce drugu pesmu da slusaju!!!
Jebem Ja Sveti Savu

Hamilton, Canada

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
Aug 3, 2007

RedStar Army wrote:
<quoted text>
There was no albanian nation, or ilirians(if we suppose you are ilirians). You were native(primitiv) people. Get it?
Read this mofo
Romans-Italians
Helens-Greeks
Illyrians-Albanians
Jebem Ja Sveti Savu

Hamilton, Canada

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
Aug 3, 2007

Grobari KG wrote:
<quoted text>
Pustile ih komunjare da se kote!!!
Sad ce do p*pus* za nezavisnost pa ce drugu pesmu da slusaju!!!
Slusacemo ovu pesmu posle
A vi cete slusati ovu istu pesmu takodje
"Mi smo vojska Allahova,nikoga se ne bojimo"
hahaha
CROATIA IS FREE 050895

Germany

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
Aug 3, 2007

O kako je fino biti glup. Je napiso jedan cetnicki tupan na jednom zidu kada je greskom ukokao svoju tetku u domovinskom ratu, pa kada je to vidio ROKNUO je i sebe. Eto sada vidite tko je glup, tup i neupotrebljiv, MI ili VI??? U ostalom neznam tko stalno govori (´´bem ti dete u gu´´u) koliko mi je poznato to je srpska narodna i eto ti opet dokaza tko je GAY. Meni se cini da ste u oba primjera izvukli deblji kraj. Povijest je dokazala da vi RASANI ste pravi cigani i da vasa genetika dolazi od ROMA tj. CIGANA :-) >>To vam je FAKT...
05_08_95_FREEDOM

Germany

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
Aug 3, 2007

Judged:

1

SVI SRBI U JEDNU DRZAVU I TO bEOGRAD; UZICE I CACAK. OSTALO SE JE SVAKAKO RASPALO.

DOSTA STE CRNOGORCE JEBALI U DUPE ONI VAS NAPUSTISE... VOJVODINA PRIPADA DIJELOM MADJARIMA DIJELOM HRVATIMA. ISTOCNA SRBIJA MALO TUTI BUGARINU MALO RUMUNJIMA. KOSOVO JE SVAKAKO ALBANSKO I JUSNA RASVIJA JE MAKEDONSKA I STA VAMA PREOSTAJE (SAMO BEOGRADSKI PASALUK I MALO CACKA) PA SE TAMO VI JEBITE POD JEDNOM KROSNJOM. VI STE NAROD U BEDU ALI BAS U TOTALNOM BEDU. ZA DOM, ZA POGLAVNIKA.
Grobari KG

Dolovo, Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
Aug 3, 2007

CROATIA IS FREE 050895 wrote:
O kako je fino biti glup. Je napiso jedan cetnicki tupan na jednom zidu kada je greskom ukokao svoju tetku u domovinskom ratu, pa kada je to vidio ROKNUO je i sebe. Eto sada vidite tko je glup, tup i neupotrebljiv, MI ili VI??? U ostalom neznam tko stalno govori (´´bem ti dete u gu´´u) koliko mi je poznato to je srpska narodna i eto ti opet dokaza tko je GAY. Meni se cini da ste u oba primjera izvukli deblji kraj. Povijest je dokazala da vi RASANI ste pravi cigani i da vasa genetika dolazi od ROMA tj. CIGANA :-) >>To vam je FAKT...
LEPO KAZES DA JE LEPO BITI GLUP!
PA ZIVI U SVOM NEZNANJU I GLUPOSTIMA!
HRVAT, STA JE TO? DA TE INTERESUJE DAO BIH TI MNOGO PODATAKA ALI POSTO STE OGRANICENI U SVOJOJ MRZNJI SKORO KAO SIPTARI, DZABE PRICATI!!!
ODES LEPO NA MARIEN PLATZ U ONU BAVARIA PIVNICU ODAKLE JE HITLER KRENUO I KAZES DA SI PAVELICEV POTOMAK I .... ZLOCIN VAM JE U KRVI!! NEMOJTE BITI TOLIKI KOMPLEKSASI!!! MI SE VRACAMO NA PUTEVE SLAVE I MOCI!!! KO JE STA NASE UZEO. UZEO JE NEMA VISE!!!
SVE CETE TO VRATITI, SAMO POLAKO!!!!
SCANDER GUY GIRL

Dolovo, Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
Aug 4, 2007

WE ALBANIAN ARE SO PATETIC AVD SORRY FOR THAT!
IS THERE ANY CROATIAN TO HELP US???? KISS FOR ALL CROATIAN!
PADOBRANAC

Pancevo, Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
Aug 4, 2007

SRBIJA DO TOKIJA!!!
Grobari KG

Dolovo, Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
Aug 4, 2007

Jebem Ja Sveti Savu wrote:
<quoted text>Slusacemo ovu pesmu posle
A vi cete slusati ovu istu pesmu takodje
"Mi smo vojska Allahova,nikoga se ne bojimo"
hahaha
Albanian if dont want to live in Serbia can go in their country ALBANIA! No need for referendum!
They are free to go!
Kosovo and Metohija are part of Serbia, look in the Atlas, google.... So if Albanian want their country, OK! Go to ALBANIA, so simple!!!
srbin

Srpska, Bosnia and Herzegovina

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
Aug 4, 2007

05_08_95_FREEDOM wrote:
SVI SRBI U JEDNU DRZAVU I TO bEOGRAD; UZICE I CACAK. OSTALO SE JE SVAKAKO RASPALO.
DOSTA STE CRNOGORCE JEBALI U DUPE ONI VAS NAPUSTISE... VOJVODINA PRIPADA DIJELOM MADJARIMA DIJELOM HRVATIMA. ISTOCNA SRBIJA MALO TUTI BUGARINU MALO RUMUNJIMA. KOSOVO JE SVAKAKO ALBANSKO I JUSNA RASVIJA JE MAKEDONSKA I STA VAMA PREOSTAJE (SAMO BEOGRADSKI PASALUK I MALO CACKA) PA SE TAMO VI JEBITE POD JEDNOM KROSNJOM. VI STE NAROD U BEDU ALI BAS U TOTALNOM BEDU. ZA DOM, ZA POGLAVNIKA.
Svi Hrvati u jednu malu drzavu i to oko Zagreba!!!
RSK SRBIMA, ISTRA I DOBAR DIO DALMACIJE ITALIJANIMA, SLAVONIJA DIO SRBIAMA DIO MADJARIMA, ZAGORJE SLOVENCIMA I ETO STA OSTADE OD HRVATSKE "GRAD ZAGREB I ZAGREBACKA ZUPANIJA" PA SE VI JEBITE POD JEDNOM MANJOM KROSNJOM HRASTA!!! U ISTRI VAM SVI GOVORE ITALIJANSKI A U ZAGORJU SLOVENACKI, NE ZNAM JA O KAKVOM BLAGOSTANJU PRICATE!!!
daki srbin

United States

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
Aug 4, 2007

HRVATI ustase mamu vam jebem pobacenu
Grobari KG

Dolovo, Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
Aug 4, 2007

05_08_95_FREEDOM wrote:
Ne majmune, jebacemo vase Hrvatice koje vikendom dolaze u Beograd u provod jer ste u Hrvatskoj svi pederi!
Doduse, pitaj mamu kako je dobijala od Dubrovnika pa do Poreca!
Jebem Ja Sveti Savu

Hamilton, Canada

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
Aug 4, 2007

Grobari KG wrote:
<quoted text>
Albanian if dont want to live in Serbia can go in their country ALBANIA! No need for referendum!
They are free to go!
Kosovo and Metohija are part of Serbia, look in the Atlas, google.... So if Albanian want their country, OK! Go to ALBANIA, so simple!!!
Albanians live in Albanian lands,
serbs live in serbian lands,
very simple,Albos are going nowhere
Jebem Ja Sveti Savu

Hamilton, Canada

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
Aug 4, 2007

SCANDER GUY GIRL wrote:
WE ALBANIAN ARE SO PATETIC AVD SORRY FOR THAT!
IS THERE ANY CROATIAN TO HELP US???? KISS FOR ALL CROATIAN!
your attempts to lie us,
are worthless,you are a serbian di*khead,
we all know that
uuuuuuuuuuuuu

Munich, Germany

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
Aug 5, 2007

:-))
05_08_2007 Croatia

Munich, Germany

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
Aug 5, 2007

Grobari KG wrote:
<quoted text>
Ne majmune, jebacemo vase Hrvatice koje vikendom dolaze u Beograd u provod jer ste u Hrvatskoj svi pederi!
Doduse, pitaj mamu kako je dobijala od Dubrovnika pa do Poreca!
Jado jadna. Mi hrvati da smo pederi vi srbi nibi ni postojali jer ste vi genetski otpadak od nas HRVATA. A to sto ti mislis da si jebo nase mame, neeeee druskane to je nasa tajna sluzba ubacila srbkinje iz cacak(bre) pa ste vi jebali svoje majkice i kcerkice u pizdu i buljicu.:-)) Neznam opet tko je napisao ono da su u ITALIJI srpkinje najjeftinije kurvice haha. Pa ne zove se ona dzabe Biljana JEVTIC (JEFTIC). Sta kazes to ti je mama ooouuuu pa ona se dobro kara

Tell me when this thread is updated: (Registration is not required)

Add to my Tracker Send me an email

Type in your comments below
Name
(appears on your post)
Comments
Characters left: 4000

Please note by clicking on "Post Comment" you acknowledge that you have read the Terms of Service and the comment you are posting is in compliance with such terms. Be polite. Inappropriate posts may be removed by the moderator. Send us your feedback.

49 Users are viewing the Serbia Forum right now

Search the Serbia Forum:
Title Updated Last By Comments
ISLAM SCOPE - Islam Examined! 9 min ISLAM SCOPE 25
Postoji li iko gori od nas (Srba)? 15 min JosMeProsloNije 11
The truth about Serbia's missleading propaganda. 32 min Serfakis Vulgaroktonos 41
The Islamization of the Balkans - FACTS! SOURCE... 38 min Bossonaje ILLYRIDAVERTETA 26
'Serbia given ultimatum over Russia sanctions' 39 min Serfakis Vulgaroktonos 20
Are Serbs Arabs? 44 min Serfakis Vulgaroktonos 61
ALBANIANS ARE ATTRACTED TO SERBIA FORUM. They s... 51 min Serfakis Vulgaroktonos 10
Croat, Serb organisations urge reconciliation (Jan '14) 56 min Serfakis Vulgaroktonos 8,904
•••
•••