Sve je spremno za Paradu ponosa u subotu

Sve je spremno za Paradu ponosa u subotu

Posted in the Serbia Forum

First Prev
of 4
Next Last

“NATO Air - Just Do It”

Since: Jan 09

Location hidden

#1 Sep 26, 2013

Stern des Sudens

“Kosova, gjaku im qe nuk falet!”

Since: Sep 09

Kosova, Albania

#2 Sep 26, 2013
Spremite guzice....buahahahaha
Anonymous

Novi Sad, Serbia

#3 Sep 27, 2013
OOO Stern jebote zivot ti si jos ovde
jos bitke vodis na netu
I don"t belive buahahaha

Gej parada je otkazana ali evo citam pedercine veceras u 23h se okupljaju! Bice belaja!
A Stern zar ti nisi moderan, ti posto si Aljbanac treba da podrzavas gej paradu, to ti je moderno u Americi , znas...
Sept

Tetovo, Macedonia

#4 Sep 28, 2013
Penelopa wrote:
jos bitke vodis na netu
I don"t belive buahahaha
Gej parada je otkazana ali evo citam pedercine veceras u 23h se okupljaju! Bice belaja!
A Stern zar ti nisi moderan, ti posto si Aljbanac treba da podrzavas gej paradu, to ti je moderno u Americi , znas...
aa! marijana gde si.. najjj bolja/sexi/slatka/ljuta/luda/l osa/zgodna/..mađarska lezbejka u srbiji :D:D sta je ovo ime penelopa.. lopa na albanskom znaci krava :-) za tebi stoji bolje "Shota", "Alba", "Teuta" "Linda", itd.

Serbonazis

United States

#5 Sep 28, 2013
Sept wrote:
<quoted text>
aa! marijana gde si.. najjj bolja/sexi/slatka/ljuta/luda/l osa/zgodna/..ma&#273;arska lezbejka u srbiji :D:D sta je ovo ime penelopa.. lopa na albanskom znaci krava :-) za tebi stoji bolje "Shota", "Alba", "Teuta" "Linda", itd.
English only!
Penelopa

Novi Sad, Serbia

#6 Sep 28, 2013
Sept wrote:
<quoted text>
aa! marijana gde si.. najjj bolja/sexi/slatka/ljuta/luda/l osa/zgodna/..ma&#273;arska lezbejka u srbiji :D:D sta je ovo ime penelopa.. lopa na albanskom znaci krava :-) za tebi stoji bolje "Shota", "Alba", "Teuta" "Linda", itd.
EEJ Be cool pederko. Nemoj da vredjas.
Neka znaci sta god da znaci.
Kako se secas nick-a a ovde nisam pisala ajoooj milion godina.
Penelopa

Novi Sad, Serbia

#7 Sep 28, 2013
Serbonazis wrote:
<quoted text>English only!
Ma znas ti sprski cim visis ovde.
Serbonazis

United States

#8 Sep 28, 2013
Penelopa wrote:
<quoted text>
English only!

Tetovo, Macedonia

#9 Sep 28, 2013
Penelopa wrote:
<quoted text>
nisam cool, nego AlbanianPride.:D haha
nikoga nisam uvredio, samo sam ti rekao sta znaci lopa :P jer znam da volis albanskom jez.Jel si naucila engleski ? Izgleda jos ne znas a zivis u medzunarodna teritorija vojvodine :PpP.
Secam se jer lovim vojvodjanke hahah...dakle kako si ? jel si posetila Rep.Kosova ili Albanija?:D
Progressive CCCC

Punchbowl, Australia

#10 Sep 28, 2013
Penelopa wrote:
jos bitke vodis na netu
I don"t belive buahahaha
Hoces mi ga malo popusit, vidim da si gey. Nemoj da se sramis, budi ponosan sto si gey, ima nas puno u Srbiji he he he.
Penelopa

Novi Sad, Serbia

#11 Sep 28, 2013
AlbanianPride wrote:
<quoted text>
nisam cool, nego AlbanianPride.:D haha
nikoga nisam uvredio, samo sam ti rekao sta znaci lopa :P jer znam da volis albanskom jez.Jel si naucila engleski ? Izgleda jos ne znas a zivis u medzunarodna teritorija vojvodine :PpP.
Secam se jer lovim vojvodjanke hahah...dakle kako si ? jel si posetila Rep.Kosova ili Albanija?:D
Jos ovde filozofiras.
Dobro neka znaci krava, to je kompliment jer krava je plemenita zivotinja od koje covek ima koristi....a svet od nekih ljudi ama bas nikakve koristi nema. Nazalost.
Jesam, davno sam ga naucila. How do you do? Buahahaha

Zivim u Republici Srbiji.

A tebi savjetujem da prestanes se trovati glupostima....

Tetovo, Macedonia

#12 Sep 28, 2013
Penelopa wrote:
<quoted text>
i ja nisam bio tu milijarde god, jer ljudi sta sam se sva&#273;ao nisu tu..i sad je dosadno, nemam s kim :pP
(albanci nikad ne bore s zenama :P)
Penelopa

Novi Sad, Serbia

#13 Sep 28, 2013
Progressive CCCC wrote:
<quoted text>Hoces mi ga malo popusit, vidim da si gey. Nemoj da se sramis, budi ponosan sto si gey, ima nas puno u Srbiji he he he.
Kako si ti jadan, izgleda da toliko zelis da budes Srbin,
da moras lazno na netu da kazes koje si nacionalnosti. I sve to da bi time kao pljuvao po Srbima i Srbiji. Mislim da si psihijatrijski slucaj.
Gejeva imas u svakoj drzavi koliko hoces, ja to ne podrzavam niti u jednoj drzavi.....jer se to siri kao bolest po cjelom svetu.......pre se o tome nije izjasnjavalo, niti davalo ovoliko medijske paznje, ali videlo se od zapada pa mora i kod nas......
Penelopa

Novi Sad, Serbia

#14 Sep 28, 2013
AlbanianPride wrote:
<quoted text>
i ja nisam bio tu milijarde god, jer ljudi sta sam se sva&#273;ao nisu tu..i sad je dosadno, nemam s kim :pP
(albanci nikad ne bore s zenama :P)
A ti se kao ne svadjas

“Urosevac, Srbija <3”

Since: Sep 13

Location hidden

#15 Sep 28, 2013
Kad ce u Albiniji gej parada?

Tetovo, Macedonia

#16 Sep 28, 2013
Penelopa wrote:
<quoted text>
Jos ovde filozofiras.
Dobro neka znaci krava, to je kompliment jer krava je plemenita zivotinja od koje covek ima koristi....a svet od nekih ljudi ama bas nikakve koristi nema. Nazalost.
Jesam, davno sam ga naucila. How do you do? Buahahaha
Zivim u Republici Srbiji.
A tebi savjetujem da prestanes se trovati glupostima....
zasto nisi ponosna sta si vojvodjanka?! zvuci glupo da kazes zvanicni naziv drzave, ja to nikad ne kazem haha jer nema :P:p:P, i kazem samo albanac!:D
How do i do? Ah you just started to learn english, i will come within 2 years hahahahh
dobro sam hvala, otvoriti cu restorant u subotici ali ne znam srpski najbolje jer sam poceo da naucim nemacki, i za sad pricam kao neki seljacin iz sumadije :P:p ali mogu da te naucim albanskom jez ili engleski/spanski :PP

Tetovo, Macedonia

#17 Sep 28, 2013
Penelopa wrote:
<quoted text>
A ti se kao ne svadjas
nikad :D
Nije borba kad svadjas s neki glup, naivan kao on iz novom sadu, ili taj slovenac, ili true_facts
Progressive CCCC

Punchbowl, Australia

#18 Sep 28, 2013
Penelopa wrote:
<quoted text>
Kako si ti jadan, izgleda da toliko zelis da budes Srbin,
da moras lazno na netu da kazes koje si nacionalnosti. I sve to da bi time kao pljuvao po Srbima i Srbiji. Mislim da si psihijatrijski slucaj.
Gejeva imas u svakoj drzavi koliko hoces, ja to ne podrzavam niti u jednoj drzavi.....jer se to siri kao bolest po cjelom svetu.......pre se o tome nije izjasnjavalo, niti davalo ovoliko medijske paznje, ali videlo se od zapada pa mora i kod nas......
Sta tu seres, ja sam veci Srbin od tebe. Ja sam rodjen gay, i niko nema pravo da me zajebava. Da si ovde u Australiji, bome bi najebo. Ovde bi dobio 6 meseca zatvora samo da kazes nesto protiv gays.

Tetovo, Macedonia

#19 Sep 28, 2013
Penellopa wrote:
Kad ce u Albiniji gej parada?
haha promenila si ime.marijana ti stoji bolje. Ne postoje u albaniji gej parade/gej/lesb/ itd, stvarno.

“Urosevac, Srbija <3”

Since: Sep 13

Location hidden

#20 Sep 28, 2013
AlbanianPride wrote:
<quoted text>
zasto nisi ponosna sta si vojvodjanka?! zvuci glupo da kazes zvanicni naziv drzave, ja to nikad ne kazem haha jer nema :P:p:P, i kazem samo albanac!:D
How do i do? Ah you just started to learn english, i will come within 2 years hahahahh
dobro sam hvala, otvoriti cu restorant u subotici ali ne znam srpski najbolje jer sam poceo da naucim nemacki, i za sad pricam kao neki seljacin iz sumadije :P:p ali mogu da te naucim albanskom jez ili engleski/spanski :PP
Ne stidim se sto sam srpkinja sa Kosova, tacnije iz Srbije, naravno.
A sto to mene briga sto ces ti otvoriti. Iako hoces, to ti znaci da ne smes da pljujes ljude od kojih zivis.
Albanski jezik mi se ne svidja stvarno, a i iskreno nije mi potreban....a spanski 99,9% razumem....

Tell me when this thread is updated:

Subscribe Now Add to my Tracker
First Prev
of 4
Next Last

Add your comments below

Characters left: 4000

Please note by submitting this form you acknowledge that you have read the Terms of Service and the comment you are posting is in compliance with such terms. Be polite. Inappropriate posts may be removed by the moderator. Send us your feedback.

Serbia Discussions

Title Updated Last By Comments
Jasenovac nisu stvorili "Hrvati", več fašisti 11 hr Aleksej Kisjuhas 10
Neočetnička krivotvorenja istorije 12 hr Aleksej Kisjuhas 2
Ipak se okreće, šta god sudovi govorili 12 hr Aleksej Kisjuhas 3
News Kosovo Prime Minister is Right, Kosovo is not S... 12 hr NIKOLA 2
Albanian Villages Ponder Local Spike in ISIS Re... 21 hr lol 2
BiH: Napad na srpske zatvorenike, zadobili tešk... 21 hr lol 2
News Police Nab Kosovo MP Accused of Massive Scam 21 hr lol 7
More from around the web