created by: zogbi | Jun 10, 2010

Albania

320 votes

ju pelqen te beni sex me kafshet

Click on an option to vote

  • po
  • jo
Comments
1 - 20 of 20 Comments Last updated Apr 20, 2013

Since: Mar 11

Tirana, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#4
Mar 18, 2011
 
ne asnje menyre .....
Rikardo

Thessaloníki, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#5
Aug 14, 2011
 
Po atehere pse e ke hap si teme //// apo dhe ta ka qefi ////

Since: Dec 10

Newmarket, Canada

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#6
Aug 14, 2011
 
Çfarë pervesiteti I ulët!
Tana

Tiranë, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#7
Jan 6, 2012
 

Judged:

1

si qihesh me kal ose gomar...gjith ai kar i madh ta kenaq pidhin oh oh
Winni

Vienna, Austria

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#8
Feb 23, 2012
 
Tana wrote:
si qihesh me kal ose gomar...gjith ai kar i madh ta kenaq pidhin oh oh
Hahahhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, hiç mos shko me gomar, qe ku me ke mua me nofken ´´soj gomari´´ vetem ma trego add.
Tipi_

Brooklyn, NY

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#9
Feb 23, 2012
 
Rikardo wrote:
Po atehere pse e ke hap si teme //// apo dhe ta ka qefi ////
sa sensitiv je per kto tema mer byths eeee?
a u izolu ky palla PĂ«rfundimisht? A di kush gje per ket kriminelin RikarDO?
INTERISTI KAMPION

Thessaloníki, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#11
Feb 25, 2012
 
Tipi_ wrote:
<quoted text>
sa sensitiv je per kto tema mer byths eeee?
a u izolu ky palla PĂ«rfundimisht? A di kush gje per ket kriminelin RikarDO?
IK PIRDHU.TRAP
Tipi_

Farmingdale, NY

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#12
Feb 25, 2012
 
INTERISTI KAMPION wrote:
<quoted text>IK PIRDHU.TRAP
me ligj ti duhesh neutralizuar. Ti je element i rrezikshem per shoqerine!
INTERISTI KAMPION

Thessaloníki, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#13
Feb 26, 2012
 
Tipi_ wrote:
<quoted text>
me ligj ti duhesh neutralizuar. Ti je element i rrezikshem per shoqerine!
po ka me majmuna me hale me plera me ndyresira njerez se ju qe shkruani ketu ?
Tipi_

Kearny, NJ

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#14
Feb 26, 2012
 
INTERISTI KAMPION wrote:
<quoted text>po ka me majmuna me hale me plera me ndyresira njerez se ju qe shkruani ketu ?
exactly! Te kom gjet ktu... U bona kureshtar mos tradhton rracen humane!
Tipi_

Kearny, NJ

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#15
Feb 26, 2012
 
INTERISTI KAMPION wrote:
<quoted text>po ka me majmuna me hale me plera me ndyresira njerez se ju qe shkruani ketu ?
ti greku bit.a shko ke biruca me jamaican stallion. Plus personal psikiater. Lol
INTERISTI KAMPION

Thessaloníki, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#16
Feb 28, 2012
 
Tipi_ wrote:
<quoted text>
ti greku bit.a shko ke biruca me jamaican stallion. Plus personal psikiater. Lol
po ka me te semur mendor se ty dhe keta te tjeret ketu ? shiko veten lol pastaj fol x tjeret.
Tipi_

Farmingdale, NY

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#17
Feb 28, 2012
 
Tana wrote:
si qihesh me kal ose gomar...gjith ai kar i madh ta kenaq pidhin oh oh
tana ka kafsh me dy kom (ose tre me gjith te mesit) sa te dush mi kinge. Provoj njer se s'bohet nomi.
Tipi_

Farmingdale, NY

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#18
Feb 28, 2012
 
INTERISTI KAMPION wrote:
<quoted text>po ka me te semur mendor se ty dhe keta te tjeret ketu ? shiko veten lol pastaj fol x tjeret.
I madh je. Vetëm se s'te njofin e sti din vlerat greket se do ishe bër noj VIP-I me I kerkuar anej ka dritat e kuqe...
INTERISTI KAMPION

Thessaloníki, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#19
Mar 1, 2012
 
shko meso te flasesh o tip o rrugac
Tipi_

Kearny, NJ

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#20
Mar 1, 2012
 
Un flas shqip te perzier po juve kirie greku ca gjuha koptoni?
E kemi ne fshatunaret ose "te pashkollaret" kte problemi.
You skularet e flisni edhe Shqipen edhe gjuha greku adhe bithishten. Urime urine kirie polyglot ose multilingual
hateme gashi

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#21
Apr 13, 2013
 
hahahah s aper te qeshur
bukuroshja

Austria

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#22
Apr 19, 2013
 
Jo!!!!!!!!!!
Barbarian

Philadelphia, PA

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#23
Apr 20, 2013
 
o zogbi qifsha ropte ne pidh. Te shkerdhefsha rracen fisin faren e babajt dhe mamas kurves tende. dy do pir gjaku
Gersi

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#24
Apr 20, 2013
 
pse mo kar cfar te keqe ka me u qi me gomar?femrat jo te gomarit por dhe te kalit dhe prape nuk ju del

Tell me when this thread is updated: (Registration is not required)

Add to my Tracker Send me an email

Type in your comments below
Name
(appears on your post)
Comments
Characters left: 4000

Please note by clicking on "Post Comment" you acknowledge that you have read the Terms of Service and the comment you are posting is in compliance with such terms. Be polite. Inappropriate posts may be removed by the moderator. Send us your feedback.

31 Users are viewing the Albania Forum right now

Search the Albania Forum:
Title Updated Last By Comments
Slavs = Slaves 3 min shiptarfakis albanoktonos 24
sex lepirje ne pidh (Sep '10) 12 min babi 131
Canadian Imam explains radicalization process t... 14 min Don Quixote Meister 9
Albanian jihadist sends a video of him talking ... 1 hr Trojsky Osmonagapetros 6
Italian converts to Islam 1 hr law of hypnotherapodynamo 1
Why do Italians hate shiptars? 2 hr Trojsky Osmonagapetros 3
albanesi fate schifo (Dec '08) 3 hr Napalm 10,387
do benit sex me vellain ose motren (May '11) 7 hr alone 1,043
•••
•••