Comments
121 - 140 of 913 Comments Last updated Jul 5, 2013
krenar qe jam shqiptar

Boston, MA

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#131
Oct 16, 2007
 
LALE wrote:
<quoted text>SHYQYR QE PASKE VAJTUR JASHTE SHTETIT O KRIMB GJIZE SE DO KISHE ARDHUR NE FIER E MYZEQE BASHKE ME MALOKET E TJERE SE JU KUR VINI ANDEJ NGA NEVE IU DUKET SI AMERIKE,EDHE ME TE SHKERDHYERIT QE KAM PARE JU JENI PO KUSH JUA QI ROBT JUVE SE JU NGJANI SI MOSTRA JU KEMI SA PER TE SHFRYRE KOQET KUR NA ZE HALLI
DEGJO MORE LALE SE I PASKE FJALED E MLLAJA, FIERI ELLE MYZEQEJA KANE NXJERRE TRIMA PO JO SI TY QE STE PUSHON GOJA TU SHA TURP TE KESH SE NA TURPEROVE FIERIN NE QOFTSE DON QE TE TAKOHESH ME MU SHKO PYET BORICET E LAGJES LIRI SE ATA TA TREGOJNE EMRIN TIM E MASANEJNA TAKOHEMI KU TE DUSH TI
Xhaxhi

Macedonia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#132
Oct 17, 2007
 
Shkoni ne dreq te Mallkuar te gjithe Kosovaret kudo qe jeni, jeni popull ende pa i civilizuar pa evolvuar, majmunat jane me te sprehte se ju, Rrofte Shqipria etnike pa Kosoven.
Nje Fe Nje Komb nje Shtet!!!
PS: Kosovaret nuk kane prejardhje Ilire, ata kane Prejardhje prej Romanije, jevgj te Romanis!!!
Heil Xhafer Deva
krenar qe jam shqiptar

Boston, MA

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#133
Oct 17, 2007
 
Highlander wrote:
<quoted text>Ai ka lind ne Shqiperi dhe si peng ka vajt ne Turqi,mesoje historin e popullit tend,e dyta ne jemi Kosovar-Dardan-Ilir,ju jeni Shqiptar-Alban-Ilir!
HIGHLANDER YOU ARE F%^$#CKED UP, YOU DON'T NO WHICH YOU TALKING ABOUT
krenar qe jam shqiptar

Boston, MA

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#134
Oct 17, 2007
 
Qerosi wrote:
<quoted text>
o malok muti o moterqim, po ti i ke ala opingat me balte mer te qifte kina nonen dhe motren bashke, ju maloket e mutit e prishet tironen mer katunar muti, qe kur erdhet nga pidhi somes me opinga gjith mut. na e prishet tironen mer klysh kurve, ate motren mu ne pidh te gjith malokeve te shkodres. ma hongshi karin si lopa barin
TIRONA KAMPION


QEROS UNE JAM SHKODRAN ELLE JETOJ NE DANVERS MA. BOSTON TE JETON NE U.S.A NE QOFTSE KE PUNE ME GJITHE SHKODRANT HAJTE TE TAKOHEMI BASHKE. E TI JAP BORXHET QE TE PASKAN SHKODRANET SHUME E LEHTE MEU TAKU MY FIEND
krenar qe jam shqiptar

Boston, MA

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#135
Oct 17, 2007
 
Qerosi wrote:
ju qifsha shkodranet dhe kosovaret me prag shpie. Te dy jane pidha robsh. Katunari shkodran qe i ka akoma opingat me balte do me ardh me marr nusen ne amerike me flamur, edhe thote qe jam patriot. Te qifsha motren qe je patriot. Po te ishte shkodrani dhe kosovari patriot nuk levizte prej shqiprie. Ju qifsha ropt mune pidh te dyve.
TIRONA KAMPION
DUKETSE NE JETEN E PERDITSHME QEROS TA PASKAN SJELLE SHPIRTIN TE HUNA SHKODRANT,TE KUPTOJ SHUME MIRE SE NUK KE CA TU BASH SY NER SY PRANAJ SHAN NE INTERNET, ME VJEN SHUME KEQ QE TE PASKA SHKU HALLI ASHTU, PO DESHTE TE NJOF UNE ME DO SHKODRAN QE JETOJN NE NEW YORK OSE DETROID SE DUKET SIMAS MUHABETEVE QE BAN SE JETON NE ATO DY QYTETE
krenar qe jam shqiptar

Boston, MA

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#136
Oct 17, 2007
 
krenar qe jam shqiptar wrote:
<quoted text>
QEROS UNE JAM SHKODRAN ELLE JETOJ NE DANVERS MA. BOSTON TE JETON NE U.S.A NE QOFTSE KE PUNE ME GJITHE SHKODRANT HAJTE TE TAKOHEMI BASHKE. E TI JAP BORXHET QE TE PASKAN SHKODRANET SHUME E LEHTE MEU TAKU MY FIEND
QEROS TI E KE FJALET E MLLAJA.QENI QE LEH KURRE STE HAN
krenar qe jam shqiptar

Boston, MA

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#137
Oct 17, 2007
 
DeAn The Impaler wrote:
<quoted text>
un fola per 1 individual nga shkodra dhe jo gjith shkodranet. dhe une e di kush jeni ju, sepse ne 97 kur na mori parat qeveria ne ne jug morrem armet dhe beme njeren, kurse ju trimat e hengret turpin me buk.


TESH E DHIVE SE NUK I MRED ARMET PER ATE PUNE PO NGRITET SE KISHIT FRIGE NGA ZANI E KANANI
A FRIEND

Hamilton, Canada

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#138
Oct 17, 2007
 
krenar qe jam shqiptar wrote:
<quoted text>
HIGHLANDER YOU ARE F%^$#CKED UP, YOU DON'T NO WHICH YOU TALKING ABOUT
Para se te vij ne Kanada,kam jetuar ne Evrop,kam pare shume Shqipetar te Shqiperis atje edhe ketu,shume prej tyre nuk i konsiderojn Kosovaret-Shqipetar,edhe Une me te thane te drejten ,ajtohem se populli i Kosoves dhe i Shqiperis aq sa kane gjera te njejta kane edhe gjera te ndryshme,do te kisha thene se ne jemi sikur Austriaket dhe Gjermanet,flasim nje gjuhe por jetojm ne dy shtete,ky nuk eshte vetem mendimi im,ka shume ne Kosove qe thone se gjerat evolojn,e njejta gje ndodh edhe me popuj,Une personalisht e perkrah kete ide.
VALENTIN MIRDITORI

Athens, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#139
Nov 2, 2007
 
KUSH URREN VERIUN E SHQIPERISE DUKE JU THENE MALOKE MOTRAT NE PIDH KU TI KENE NE NUK JEMI MALOKE POR JEMI MALESORE TRIMA QE NUK NA TREMBI LUFTA E JO KATUNDARET E TIRANES OSE LAB E LALUC QE BEJNE LABUCE
VALENTIN MIRDITORI

Athens, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#140
Nov 2, 2007
 
MOTRAT NE PIDH KUSH E KRUN ME MALESORET E VERIUT
VALENTIN MIRDITORI

Athens, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#141
Nov 2, 2007
 
KUR BEHEN DHE KURVAT E JUGUT TRIMA NE TE VERIUT DUHET TE JEMI RROBOTA
VALENTIN MIRDITORI

Athens, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#142
Nov 2, 2007
 
NE MALESORET JEMI NE GJENDJE TE ULIM QMIMIN E MISHIT ME ERE TE PJESES TJETER TE SHQIPERISE PSH NJE KG MISH TIRONCI 5 LEK NJE KG LABUCI 2 LEKE

Since: Apr 07

Vlora

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#143
Nov 2, 2007
 
VALENTIN MIRDITORI wrote:
KUR BEHEN DHE KURVAT E JUGUT TRIMA NE TE VERIUT DUHET TE JEMI RROBOTA
te qifsha pidhin e kurves, malok, ropderr
VALENTIN MIRDITORI

Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#144
Nov 3, 2007
 
o vlora ta qi ate sypidhin e satame lab mutit gjak me ere muti ta nxjerri synin une robqire
VALENTIN MIRDITORI

Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#145
Nov 3, 2007
 
ta qi ate mamin lope qe te ka bere koken more pidh i djegur
Koke Derri

Lorain, OH

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#146
Nov 3, 2007
 

Judged:

1

Te gjitha comentet qe jane te shkruara nga te gjithe bashke atdhetaret tone jane shume interesante por ne fund te fundit kjo eshte nje realitet pa zgjidhje.
Ne shqipetaret jemi kombi me i vjeter ne bote por fatkeqesija e jone ishte 50 vjet te poshterauar nga byth qiri me i madh qe eshte qire bythe ne France per leke, Enver Hoxha nga Girokastra, i cili vrau te gjithe parine dhe inteligjencen e Shqiperise ne ate kohe, dhe vuri injorantet dhe kriminelet ne karrige. Nexhmia, ajo dibrane, prostituta qe ka thithur te gjithe karat e partizaneve ne ate kohe.
Tashti qe te gjithe shqipetaret kane te drejte te dalin jashte shqiperise dhe po studjojne dhe po respektohen duke punuar neper Universitet e ndryshme si Profesor dhe vende te tjera te rendesishme, kjo do te thote qe ne jemi nje popull inteligjent.
Per ata bashatdheatre qe shajne shqipetaret duhet te mendojne mire para se te thone fjalen, sepse eshte njesoj si te peshtysh ne surratin tend.
Pra e vetmja gje qe Shqiperia mund te nderroj eshte qe te gjithe politikanet qe tashti jane ne karrige, e mendojne vetem te mbushin xhepat tyre pa menduar per popullsine qe mezi kalon muajin vetem me buke. Te gjithe keta shkerdhata duhet te shkojne te qihen ne bythe dhe te mos dhjesin me, keshtu mund te plasin.Kjo eshte fryma qe Pederasti enver hoxha i ka futur ne gjak.

Shqiperia eshte vendi me terheqes ne Ballkan dhe Europe prej pozicionit te tij strategjik.

Koke Derri

Lorain, OH

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#147
Nov 3, 2007
 
krenar qe jam shqiptar wrote:
<quoted text>
DUKETSE NE JETEN E PERDITSHME QEROS TA PASKAN SJELLE SHPIRTIN TE HUNA SHKODRANT,TE KUPTOJ SHUME MIRE SE NUK KE CA TU BASH SY NER SY PRANAJ SHAN NE INTERNET, ME VJEN SHUME KEQ QE TE PASKA SHKU HALLI ASHTU, PO DESHTE TE NJOF UNE ME DO SHKODRAN QE JETOJN NE NEW YORK OSE DETROID SE DUKET SIMAS MUHABETEVE QE BAN SE JETON NE ATO DY QYTETE
Degjo mor ti kopil tirone, ti qe nuk e di se kush eshte baba jot dhe me keq qe te gjithe tiransit qijne motrat e tyre dhe behen kodoshat e motrave duke bere kodoshllek me shoket per nje cigare. Kur te permendish shkodranet duhet ta lash gojen me clor. Gati harrova tironsit a hane edhe ne bythe........
Koke Derri

Lorain, OH

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#148
Nov 3, 2007
 
krenar qe jam shqiptar wrote:
<quoted text>
TESH E DHIVE SE NUK I MRED ARMET PER ATE PUNE PO NGRITET SE KISHIT FRIGE NGA ZANI E KANANI
O trimat e karit, ju keni qene gjithmine trima dhe idiota...ju jeni vetem GREK me ate moter shkerdhyerin nano vellain e GREKEVE... zani dhe kanani dy moter qire hajduta ky eshte populli i vlores qe dhihet ne breke nga dy pederasta hajduta.

Do te ishte mire qe ushtria tju a qinte ate kurven e vlores, tju digjte te gjithve
Koke Derri

Lorain, OH

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#149
Nov 3, 2007
 
DeAn The Impaler wrote:
<quoted text>
te qifsha pidhin e kurves, malok, ropderr
Ti duhet te kesh ndonje moter qe qihet mire, vlonjatet jane qire gjithmone me shkodrane. Duhet ta thithesh mire karin si e pi cigaren.
o shpinda

Lorain, OH

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#150
Nov 6, 2007
 
he more albacat pse shaheni mere rrace e pa ftyre

Tell me when this thread is updated: (Registration is not required)

Add to my Tracker Send me an email

Type in your comments below
Name
(appears on your post)
Comments
Characters left: 4000

Please note by clicking on "Post Comment" you acknowledge that you have read the Terms of Service and the comment you are posting is in compliance with such terms. Be polite. Inappropriate posts may be removed by the moderator. Send us your feedback.

50 Users are viewing the Albania Forum right now

Search the Albania Forum:
Title Updated Last By Comments
Balkanium down 2 hr Professor 1
per mami seksi (Sep '13) 6 hr Tomson 12
njohje me femra shqiptare (Feb '10) 6 hr Tomson 842
what do albanians look like (Mar '10) 8 hr bardhok biba 22
a ju pelqen seksi anal (Sep '09) 9 hr bekimi 1,984
Skopje have navy now!! hahaha 9 hr Macedonian 2
Why do Albanians look like North Africans? (Jan '12) 11 hr ugh 92
do benit sex me vellain ose motren (May '11) Mon xheneta 1,051
•••
•••