Comments
621 - 640 of 1,834 Comments Last updated Jan 5, 2014
binaa

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#709
Dec 29, 2009
 
feliz ano nuevo!!!!!!!(L)
linda

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#710
Dec 29, 2009
 
urimmmmmmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeee
jehona

Montenegro

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#711
Dec 29, 2009
 
hey ja uroj te g jithve vitin eri ju lutem qitni bre per kit fest disa sms te bukur a ose poezi ok tung klm ja uroj edhe njeher te gjithve vitin e ri 2010
egzon mazreku

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#712
Dec 29, 2009
 
ha ha ha hi hi hi hi urime ky vitri 2010 xoni esht maimiri se krejt
2010
Rina

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#713
Dec 29, 2009
 
Urime urime vetem me njerzime urojm festen ton
Man-UtdFannO

Skopje, Macedonia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#714
Dec 29, 2009
 
hahaha e hihihi jau uroj vitin e ri me lakra e me turshi me kompira hiq pa zii
egzoni

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#715
Dec 29, 2009
 
hahhahahhahahah hihihihihihiihhihiihih ju uroj vitin eri 2010 per vitri hani satmun se tani smuni hahahhaahhahha xoni bossi muntakerkoni vetem nadres hahahahahhah
kastriot

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#716
Dec 29, 2009
 
Nė mesin e nates,Nė terrin e zi Nė oren 24 Ta uroj Vitin e Ri
ermaliiiii

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#717
Dec 29, 2009
 
urime urime viti i ri me ni mac e me dy mi se njo spo i del maces ahaha
nela

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#718
Dec 29, 2009
 
ju uroj gjithve vitin e ri te keni fat dhe shendet ne lashtesi hahahaahha
shumi

Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#719
Dec 29, 2009
 
tralala trilili ja na errdhi viti ri huhuhu ahahaha hihihi pe festojm plot lumturi
shumi

Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#720
Dec 29, 2009
 
urime viti ri ishalla ne vitin 2011 ju vret zoti me allti aahahhahahaah
agagag

Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#721
Dec 29, 2009
 
urime viti i ri 20020 hahahah istog_-alia@postribe.com merrne nese doni avavavavavvavaav
VAIDE

Slovenia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#722
Dec 29, 2009
 
36 SHKRONJA I KA ALFABETI VETEM SHKRONJEA A NE ZEMER ME MBETI.HAHAHA HIHIHIH TA UROJ VITIN E RI PR SHUM VJET E KUMTURI.
ema

Zagreb, Croatia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#723
Dec 29, 2009
 
urime vitin e ri te gjithve dhe cdo te mir ne je caoooooooooooooooo..........
gerta

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#724
Dec 29, 2009
 
ooo urime Viti I Ri te gjithve shqiptarve kudo qe jan hahaha sa ma shum me qit petarte edhe me kall edhe raketa me kall veq rujuni se po i perzhitni gishtat hahah qao ju uroj te kaloni sa ma mir
donard

Pristina, Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#725
Dec 29, 2009
 
Te gjithe qe e lexojne kete koment iu uroi Gezuar Vitin e Ri 2010.ju pershendes te gjitheve. Tung Tung
alma

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#726
Dec 29, 2009
 
ju uroi te gjitheve njerzve vitin e ri dhe fat ne jet
Fatlinda

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#727
Dec 29, 2009
 
ora 24 hena gjysem harku nje shenje dashurie nje puthje prej se largu nje plag e thelle nje yll ne gjithesi gezuar per te gjithe viti i ri
viti i ri

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#728
Dec 29, 2009
 
pijatat me menze kotat me raki ky viti i ri ne erdhi me lumturi gezuar ..........

Tell me when this thread is updated: (Registration is not required)

Add to my Tracker Send me an email

Type in your comments below
Name
(appears on your post)
Comments
Characters left: 4000

Please note by clicking on "Post Comment" you acknowledge that you have read the Terms of Service and the comment you are posting is in compliance with such terms. Be polite. Inappropriate posts may be removed by the moderator. Send us your feedback.

72 Users are viewing the Albania Forum right now

Search the Albania Forum:
Title Updated Last By Comments
a ju pelqen seksi ne treshe (Sep '11) 20 min ela 284
Mami 1 hr Tiku 1
sex lepirje ne pidh (Sep '10) 1 hr Tiku 134
what do albanians look like (Mar '10) 2 hr ugh 20
Why do Italians hate Albanians so much? 5 hr Born free - Molon lave 12
Albania-Kosovo military agreement raises concer... (Jul '13) 10 hr Barbarian 3,132
Your favorite song / Kenga juaj e preferuar (Jan '11) 12 hr EurovisionAL 220
a ju pelqen seksi anal (Sep '09) 13 hr Andi 1,981
do benit sex me vellain ose motren (May '11) Wed alone 1,043
•••
•••