Geri

Genova, Italy

#1600 Jun 9, 2010
Pidh, Pune, Pare, Pallat....ju kucka po deshe futini edhe ndonje Panxhar
Geri

Genova, Italy

#1601 Jun 9, 2010
leta wrote:
kari mai madh nbot
Beijing, China
jam kosovare o dil i mir "_"
Akoma ske rene rehat ti katunare vogel qe e mban veten per ks....hajd ne te s'emes edhe ti buc me patente
misterioz

Kicevo, Macedonia

#1602 Jun 9, 2010
A ta boj 1 pytje une ketu ta shofim sa pidhoca jeni ;)......

kush mendoni se ndjen me kenaqsi ne sex femra apo mashkelli ?
ragazza in diviza

Milan, Italy

#1603 Jun 10, 2010
misterioz wrote:
A ta boj 1 pytje une ketu ta shofim sa pidhoca jeni ;)......
kush mendoni se ndjen me kenaqsi ne sex femra apo mashkelli ?
na jep ti kte prgj. Kush ndjej me sh kenaqesi?une them femra
sueda

Albania

#1604 Jun 10, 2010
ma shum me pelqen kari se kur te ma shtin ne pidh ma tranon krejt ma kalll of bre of ta kisha pas nja qetaash kogjo shum jam nxeh be ta kisha pas me ma shti karin dikush edhe memi lepi ci\cat aiiiiiiiiiiii
sueda

Albania

#1605 Jun 10, 2010
ani de se kari shum i embel ashte veqw kur ta shtin ne pidh te tranon krejt valla ta kisha pas nja per momentin me ma shti edhe mem lepi masshum skisha dashte
secy

Tirana, Albania

#1606 Jun 10, 2010
mua me pelqen kari i trash dhe i gjat ne tel 0685288579
Ragazza in diviza

Milan, Italy

#1607 Jun 10, 2010
bobo femrat kosovare dhe shqiptare kan luajtur mendsh.
bimi

Serbia

#1610 Jun 10, 2010
kari eshte aj qe kryn pun.. ndersa pidhi veq e pret kur aj ta borbardon.. po per mendimin tim kari eshte kryesori.. bimi_beta@examole.com
besimi

Switzerland

#1612 Jun 11, 2010
pidhi me pelqen shum,se pa pidh ska jet,per ata njerz qe jan normal,edhe atyne qe ju funksionon mir kari per pidh duhet me jetu,edhe perkundrazi ,se spo jetojm 1000 vjet ,po 2 dit e me gajret,kush tmun dot qin edhe naj dit se pleqnija po vjen pa ftes....
Trend_

Serbia

#1613 Jun 11, 2010
ooo vera e nxehte per akullore,me lepi gocat
Geri

Genova, Italy

#1614 Jun 11, 2010
Ragazza in diviza wrote:
bobo femrat kosovare dhe shqiptare kan luajtur mendsh.
Me mire kur e thone hap se e hane me drejt.Áti besh atyre qe e duan shume por bejne murgeshen(edhe murgeshat thuaj ti nuk rrine pa gje
) lol
zersad

Germany

#1615 Jun 11, 2010
pidhat jan veq per mu qi me ba shurrenme u qi jan ma te fort se e kam qi nja ku ku qka e kish pas
kari

Albania

#1616 Jun 11, 2010
kari e qin pidhin e knaq pidhin bre
pidhi asht ni send shum i mir per karin
me-Lezetine_NL

Den Haag, Netherlands

#1618 Jun 11, 2010
pershendetje femrat

une Lezeti

jetoji ne HOlland
kam deshir te nifem me femra shqiptare
me kontaktoni
ciooo
Alberti

Serbia

#1620 Jun 11, 2010
o sonte mu ka qu kari shum....do me gjallronte ni pidh i njome qe hyn me veshtersi kari brenda uffff pidh babo veq pidh...qe te qon ne 7 pale qije...
Ragazza in diviza

Milan, Italy

#1621 Jun 12, 2010
Geri wrote:
<quoted text>
Me mire kur e thone hap se e hane me drejt.Áti besh atyre qe e duan shume por bejne murgeshen(edhe murgeshat thuaj ti nuk rrine pa gje http://www.youtube.com/watch?v =wy-zTgCW0esXX) lol
murgeshat jan te parat.
sejdi

Albania

#1622 Jun 12, 2010
pidhi mu qi ohoh
sejdi

Albania

#1624 Jun 12, 2010
ose erijonen motren e saj me qi mu myt a a pidhin e fort
Geri

Genova, Italy

#1625 Jun 12, 2010
Ragazza in diviza wrote:
<quoted text>murgeshat jan te parat.
e di edhe e qajne fare se e dine qe fsheras se kane shpesh mundesine te bejne pompini :D. Ragazza kur do falemi njehere ne ne ndonje pranzo a cena?!

Tell me when this thread is updated:

Subscribe Now Add to my Tracker

Add your comments below

Characters left: 4000

Please note by submitting this form you acknowledge that you have read the Terms of Service and the comment you are posting is in compliance with such terms. Be polite. Inappropriate posts may be removed by the moderator. Send us your feedback.

Albania Discussions

Title Updated Last By Comments
albanesi fate schifo (Dec '08) 22 min sizilGAYnischen a... 11,074
Are Albanian women generally allowed by their p... (Jun '10) 4 hr ORA-NIWS 121
Albanians are not Muslim !!! (Mar '11) 4 hr ORA-NIWS 489
English-Albanian translation job (Sep '07) 4 hr ORA-NIWS 4
njohje me femra shqiptare (Feb '10) 4 hr ORA-NIWS 928
Keidyy''1''Alekdandra''1'' (Apr '14) 4 hr ORA-NIWS 107
dashuri #(vuajtje) 4 hr ORA-NIWS 19
pidhi si ka deshir mu qi (Nov '11) Fri Maksuel 274
More from around the web