black eagle

Tetovo, Macedonia

#4482 Aug 6, 2011
mu me pelqen pidhi sepse nuk ka pas femer ne shkoll qi nuk ma kallxu pidhin
puffgirl

Arnhem, Netherlands

#4484 Aug 7, 2011
kari pidhi kalavesh po thot pidhi mir poma kona po that kari mir ta bona

kush dot mundet te ma han pidhin se te lezetshem e kam e te longt si kastravec
edmondi

Serbia

#4487 Aug 8, 2011
kush don kar lajmrhi ne msn njeri_pafat@ecmekohen.net
hymni i pidhit

Serbia

#4488 Aug 8, 2011
Drrit e hanes Drrit e dillit
Mos ju largoni bires se pidhiit
kush se do pidhin se don at\dhen
Se ne pidh e kem folen
Ejani burra te gjith te vdesim
Permbi pidh herojn te mbesiim
Aj qe pidhit sju largua
Guret e varrit ne koqe ju shendruan
hymni i pidhit

Serbia

#4489 Aug 8, 2011
qyshtuu karuca mos ma thini fort ju nahsta ini pedewra e doni karin ma shum e mos shiti bosa ktuu se skini pa pidh me sy kurr
excalibur

New York, NY

#4490 Aug 8, 2011
kristi wrote:
dua te me qin
Hej kristi, nese je ende rreth e rrotull dhe ke deshire te shtrihesh e te kenaqesh, te perkedhelesh e te orgazmohesh?
Mirsad

Skopje, Macedonia

#4492 Aug 8, 2011
A ka ndonjé kurv qé déshiron té qihet,t'ja hapi pidhin sa dritarja dhe bythét t'i kércejné si topa, t'ja fus KARIN né gojé nése ja zen 18 deri 35 vjec.

Since: Jun 11

Tirana, Albania

#4493 Aug 9, 2011
puffgirl wrote:
kari pidhi kalavesh po thot pidhi mir poma kona po that kari mir ta bona
kush dot mundet te ma han pidhin se te lezetshem e kam e te longt si kastravec
a shihemi ne msn shpirt? e-maili im janus72@hotmail.it
TBA

Europe

#4494 Aug 9, 2011
kur t'ju dali puffigirl ne webcam keni per te pare qe esht nje puffyboy XP
Karmadhi

Houston, TX

#4495 Aug 9, 2011
valla me ju thone drejt une fort e qij pidhin edhe fort ja dij renin se pa pidh ska jeta kuptim .
e dua fort pidhin gje qe knaqem kure qij pidh e qij me andje.
Karmadhi

Houston, TX

#4497 Aug 9, 2011
tung
pigpanteri

Viersen, Germany

#4499 Aug 11, 2011
kush e ka qel ket faeq rob e robi ja qifsha ne goj si kja faqe esht edhe familja jote o mut dihet se qfare je familjarisht ne emer te gjith shqiptarve ta qift allamon dyjeja at non e krejt qa ki gjall e dekun qypppp more llaskuc
ononimous

Tiranë, Albania

#4500 Aug 11, 2011
qini se per vete e keni
cuni dibron

Europe

#4501 Aug 12, 2011
pidhi te zgjat jeten mmmmuah
besi

Tiranë, Albania

#4503 Aug 12, 2011
kto kosovaret ta knaqin karin jan derr pidhi me i qi 1 her e me vdek hahaha
lenci

Tirana, Albania

#4504 Aug 12, 2011
ka picka 0685189248
Xxx

Tirana, Albania

#4505 Aug 12, 2011
Oj bukuroshe ti qenke e papame.a e mer ne goje e mer.
Xxx

Tirana, Albania

#4506 Aug 12, 2011
O vera po qihesh frt dmth.qenke dhe lesbike i futke gishtaj ne pidh.a ta fus un karin nje here le nr.
Xxx

Tirana, Albania

#4507 Aug 12, 2011
O bukuroshe naj adrese ke ti qe te jap ket karin tim nje here meqe maroke per kar ti.ti hanksha lafshat e pidhit.
Xxx

Tirana, Albania

#4508 Aug 12, 2011
O nita o ti honksha lafshat krejt.ta haj pidhin me lesh e pa lesh si te jete.ta fus llapen.

Tell me when this thread is updated:

Subscribe Now Add to my Tracker

Add your comments below

Characters left: 4000

Please note by submitting this form you acknowledge that you have read the Terms of Service and the comment you are posting is in compliance with such terms. Be polite. Inappropriate posts may be removed by the moderator. Send us your feedback.

Albania Discussions

Title Updated Last By Comments
Te Mesojme Anglishten Me Profesor Vhn . (Sep '11) 2 hr NoName 7
jasu''aderfuli"' (Apr '14) 2 hr interisti 64
thuaj:-) dicka:-) (Mar '14) 2 hr vlonjate17 69
Doukissa nomikou 3 hr interisti 10
Do women in arranged marriages enjoy sex with t... 4 hr Women power 1
Albanias allies and enemies 4 hr Kop 2
Are Albanian women generally allowed by their p... (Jun '10) 4 hr Kop 82
albanesi fate schifo (Dec '08) 5 hr vlonjate17 10,683
a ju pelqen seksi anal (Sep '09) 16 hr Kar prizreni 2,154
do benit sex me vellain ose motren (May '11) Fri besmir 1,359
pidhi si ka deshir mu qi (Nov '11) Nov 20 nini 188

Albania People Search

Addresses and phone numbers for FREE