Comments
2,261 - 2,280 of 7,507 Comments Last updated Wednesday Aug 20
ana

Tiranė, Albania

#2538 Nov 25, 2010
uaaa je i sigurte qe i ke koqet dhe karin te trshe,,,do me qish njehre mua thelle ne piidh....dhe do ngelesh i mahnintur....po vetem nese me siguron se e ke te trashe dhe te madhe pres ....kush do ta provoje pidhin tim te vogel eeeeeeahhhhhh
ximi

Albania

#2539 Nov 25, 2010
ana wrote:
uaaa je i sigurte qe i ke koqet dhe karin te trshe,,,do me qish njehre mua thelle ne piidh....dhe do ngelesh i mahnintur....po vetem nese me siguron se e ke te trashe dhe te madhe pres ....kush do ta provoje pidhin tim te vogel eeeeeeahhhhhh
po e kisha provu une nese je e pajtimit me thon qe e kam te trash nese je e interesume me e provu shkruaj se do ta provosh dhe do te knaqesh do ta mushi kogja mir ta kisha knaq at pidh qe po e lavdron
Shqipe

Tiranė, Albania

#2540 Nov 25, 2010
e di si eshte puna?kari dhe pidhi bejne ligjin ne bote.
te gjithe e keni qejf seksin ose masturbimin.
hajt gezuar!:-D
ximi

Albania

#2541 Nov 25, 2010
Shqipe wrote:
e di si eshte puna?kari dhe pidhi bejne ligjin ne bote.
te gjithe e keni qejf seksin ose masturbimin.
hajt gezuar!:-D
Te lumt shqipe ma mir me than ta lumsha at pidh se po i din senet mir po ma mir ish kan me u taku une e ti se kogja moti nuk kam qi e ishum qi kogja mir te peshendes me kar te ngritun tung

Since: Nov 10

albania,vlora

#2542 Nov 26, 2010
sa po vine dhe po cmendet njerzia
KS-GIRL

United States

#2544 Nov 26, 2010
gonaa nejse te pelqen pidhi ..ama e-mail tand.. edhe mua me pelqen :)
sexi

Albania

#2545 Nov 27, 2010
omamir se me qi dhe biseda rreth sexit nuk ka
linda

Prizren, Serbia

#2546 Nov 27, 2010
shum me pelqen kari se veq me bo fmi duhejt
linda

Prizren, Serbia

#2547 Nov 27, 2010
po valla ska ma mir
ilir

Tiranė, Albania

#2548 Nov 27, 2010
kushe done karin tim te mire e te bukur eja ne msn ilir.cela@live.com vetem femrat
ilir

Tiranė, Albania

#2550 Nov 27, 2010
bukurshia ilir.cela@live.com
besi

Serbia

#2551 Nov 27, 2010
per sa na pelqejne pidhat dhe karet eshte nje problem qe ka te bej me seriozitetin dhe joseriozitetin nejse,une kisha me thon se femra eshte nje fryt per mashkullin mashkulli don sex te bej se pa te as apetit ne ushqim nuk dot ket perndryshe femrat edhe ato nuk munden te jetojn pa sex sepse behen nervoze dhe kshtu qe duhet te ia shym pak temperaturen qe ndikon ne pidhat e tyre hahaha.ok ne fund sexy duhet te jet i kryer normal per mos me than qe nuk bane as gje kam shum per sexyn njohuri te ndryshme se famran nuk din te thojn ball kurr ama nuk duhet te keqtrajtohet edhe sexy duhet qe te ruajme pakez shendetin tung
bossiiii

Germany

#2552 Nov 27, 2010
te gjitha qikav ju ha pidhin
ammy al

Tiranė, Albania

#2553 Nov 27, 2010
hajt boss m qi n pidh
vanesa

Tiranė, Albania

#2554 Nov 28, 2010
ka lezert pa kar nuk rrihet une po se bera 3 ose 4 her ne dite sme rrihet
ximi

Albania

#2555 Nov 28, 2010
pa pidh spo rrihet a ka naj nja per sonte per mu me u knaq forrt per diten e flamuritme kam perpjet me kalu naten
lulja

Albania

#2556 Nov 28, 2010
paj te them te drejten kur me hin kari me doket qe me ka hi dicka dhe menohna qka eshte ky sen i holle i gate qe kur tye hin te hallakat
x-personka

Albania

#2557 Nov 29, 2010
oj gerta ------- ti po dokesh vet kurv se po lipshe qik me q..... edh me pare ata po dokesh krejtt si lavire :D

edhhh ka qika qe si interesohet hiq per keto sen rrin rahat deri sa te martohet :D

po krejt ju kurvat i boni keto senn ju e keni flliqi botenn e keni bo ........ o zot le te na run me paser muqni krejtve ju kisha vra edh ata en lul te badhit se ju se meritoni per senn per ti greta esht edh per ato qika qe jan prositutka....lavirat...kurvat ...rrespijat
ximi

Albania

#2558 Nov 30, 2010
lulja wrote:
paj te them te drejten kur me hin kari me doket qe me ka hi dicka dhe menohna qka eshte ky sen i holle i gate qe kur tye hin te hallakat
Pajj lule mir e ki se edhe une kur e kam karin ne pidh nuk ka ma lezet hiq ne ket bot qkrihna bile kur um jven me lshu faren veq sa sum lshon shpirti mos na lasht zoti pa pidh lule se nuk ka ma mir se me u qi?
princee

Albania

#2559 Nov 30, 2010
mu um pelqen kari valla se kari e qi pidhin kurse pidhi veq kan hahah

Tell me when this thread is updated: (Registration is not required)

Add to my Tracker Send me an email

Add your comments below

Characters left: 4000

Please note by submitting this form you acknowledge that you have read the Terms of Service and the comment you are posting is in compliance with such terms. Be polite. Inappropriate posts may be removed by the moderator. Send us your feedback.

Albania Discussions

Title Updated Last By Comments
wich is the oldest race in europe? (Dec '09) 40 min Barbarian 300
do benit sex me vellain ose motren (May '11) 4 hr shkupi 1,149
Dua KAR (Dec '13) 7 hr Besmir Jangu supe... 54
per mami seksi (Sep '13) 7 hr sex gugja 39
kerkoj KAR (Dec '13) 7 hr sex gugja 8
Marrying an Albanian (Apr '13) 8 hr Linda 61
dua te ma thithin karin dhe te qi nje byth mash... 10 hr Ari grece 14
njohje me femra shqiptare (Feb '10) 16 hr sex gugja 864
a ju pelqen seksi anal (Sep '09) Wed Arditi1986 2,047
•••
Enter and win $5000
•••

Albania People Search

Addresses and phone numbers for FREE

•••