Gocat shqiptare kurva te fshehura

Posted in the Albania Forum

Geri

Genova, Italy

#1 Jun 10, 2010
Si ka mundesi qe sapo iu jep liri femrave Shqiptare gjeja e pare qe bejne e shfrytezojne per kurvllik. Ato qe vijne jashte sidomos qe jane larg familjes apo njerezve te tjereve te afermt direkt passion te behen kuška e kane...Ik se jeni bere si mbeturinat e sharres ne TR apo ato te palermos ne Itali (se Naples u pastruan paksa). Aty mbajeni goca se duan pak edhe te huajt () shqiptar
Geri

Anonymous Proxy

#2 Jun 10, 2010
Vetem druja i mban ato tipe, me e keqja eshte se sa me shume tu japesh aq me shume duan
elvana sejdiu

Albania

#4 Dec 30, 2010
ooooo kuku spo mujj me besuuu ooooo nana jeme qaoooooooo
mario

Elbasan, Albania

#5 Feb 19, 2011
ka nai goc qe ka deshir te bej qef me mua jam i disponushem ne cdo moment dhe ne cdo koh nese don ky esht numri im 0685886344 po ju pres
RIKARDO

ThessalonÝki, Greece

#7 May 16, 2011
JO TE GJITHA JANE KURVA TE FSHEHURA QE TE KUPTOHEMI
k3li

Osimo, Italy

#8 Oct 26, 2012
hi goca
k3li

Osimo, Italy

#9 Oct 26, 2012
jo jo ka dhe kurva te dukshme
kokra8

Athens, Greece

#11 Jul 26, 2013
ca beni coca ?

Since: Mar 12

Location hidden

#12 Aug 9, 2013
Aty eshte gjithe lezeti, te mbahet misteri dhe te leshohen sekretet e personalitetit sa me gjate ne kohe
aana

Greece

#14 Aug 12, 2013
sja te gjitha njisoj.kurr nuk kam puthur nji mashkull dhe pse kam qen e lir te bej cte dua.dhe smund ti besoj nji mashkulli aq kollaj.se jan tradhetar te mdhenj.
London boy

UK

#15 Aug 12, 2013
aana wrote:
sja te gjitha njisoj.kurr nuk kam puthur nji mashkull dhe pse kam qen e lir te bej cte dua.dhe smund ti besoj nji mashkulli aq kollaj.se jan tradhetar te mdhenj.
hi aana mund te njihemi bashk vetem per shoqeri se edhe po te dua me shume jetoj larg

Tell me when this thread is updated:

Subscribe Now Add to my Tracker

Add your comments below

Characters left: 4000

Please note by submitting this form you acknowledge that you have read the Terms of Service and the comment you are posting is in compliance with such terms. Be polite. Inappropriate posts may be removed by the moderator. Send us your feedback.

Albania Discussions

Title Updated Last By Comments
albanesi fate schifo (Dec '08) 8 min Davide Razzista 11,079
njohje me femra shqiptare (Feb '10) 47 min ORA-NIWS 930
Albanians are not Muslim !!! (Mar '11) 56 min Kosovar 490
dashuri #(vuajtje) 1 hr ORA-NIWS 21
Are Albanian women generally allowed by their p... (Jun '10) 1 hr Edward Teach 122
pidhi si ka deshir mu qi (Nov '11) 2 hr Kar prizreni 275
English-Albanian translation job (Sep '07) 8 hr ORA-NIWS 4
More from around the web