Comments
1 - 20 of 843 Comments Last updated Thursday
First Prev
of 43
Next Last
netedy

Tirana, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#1
Dec 27, 2008
 
beli gjermani

Vetschau, Germany

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#2
Jan 18, 2009
 

Judged:

2

1

po
mondi

Tirana, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#5
Mar 30, 2009
 
vdes per femra
olta

Tirana, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#6
Apr 2, 2009
 

Judged:

5

1

1

ADELAJDES TI VIJE TURP QE SE PRANON BJORDIN AI ESHTE SI SHPIRT.PO MIRE E KA AIDA QE I THOTE ZYSHE ASAJ.PO DHE ATE EMER SE MERITON SE DUKET SIKUR E KA MBARUAR ME KORESPODENCE.QETESORI DO TE HIQET SI INTERESANT ME KEQ SE ZHULJETA.VDIQ BIG BROTHER PER ZHULJETEN DHE QETESORIN.
qazim makqi

Pristina, Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#7
Apr 2, 2009
 
edhe une vdes per femra edh e dha jeten per to pasha ropt edhe e dha jeten per do une dha dha jeten per femnra EDHE UNE PASA ROPT MONTI EDH A JETEN PER FEMRA UNE SI TI JOM
ermal

Pristina, Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#8
Apr 3, 2009
 

Judged:

1

kush ka... osht bjordi bre po mir ja bon adelaida qyyyy
cipi

Tetovo, Macedonia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#9
May 8, 2009
 
shum budall jeni muhahahahah prsh
adela

Tetovo, Macedonia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#10
May 8, 2009
 

Judged:

3

2

2

adela edhe vajza me e mir pi en big brother gjithmon ma e mir se mimozaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
flori

Prishtinė, Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#11
May 24, 2009
 
ju dua krejtve na kontakto flori_b@msn.com
flori

Prishtinė, Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#12
May 29, 2009
 
du ni vajz serjoze na kontakto ok
nita zemer per ty

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#13
May 29, 2009
 

Judged:

1

mua mepelqen mimozane big brathot shummmm edhe olta eshteama mimoza ma e bukur
florimi

Switzerland

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#14
Jun 1, 2009
 
pershendestje te gjitve, posaqerisht bukureoshet, kerkoi nje lidhje, trailer te msheft
mondi

Tirana, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#16
Aug 9, 2009
 
adela je e mrekullushme
mondi

Tirana, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#17
Aug 9, 2009
 
kam deshire te kem ndonje lidhje per shoqeri jam emigrant dhe nuk njoh ....jam ne pritje te ndonje vajze .tme shkruaj.
leta

Stradella, Italy

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#18
Aug 26, 2009
 

Judged:

6

2

1

hello
xXx SHKODRAN

Tiranė, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#19
Aug 26, 2009
 

Judged:

1

1

1

leta wrote:
hello
hello pra se po te pres.:P
egzoni

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#20
Aug 26, 2009
 
komente per femra jan kall krejt tjeter nuk po di veq
nita pejonja

Lentate Sul Seveso, Italy

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#21
Sep 5, 2009
 

Judged:

4

1

1

P.R.SH.
te xhith imigrntet!
kush do te me ban shoqri pa varsisht femer apo mashkull thiesht dua shoqri!
besi

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#22
Sep 6, 2009
 
nese doni shoqeri vajza mundt te me beni add, ihaaa123@hotmail.com
serkan

Tirana, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#23
Sep 28, 2009
 
i am turkboy from istanbul now i am in albania for business .i am 28age,single,looking for girlfriend seriozly and clean.any albanian girl want to meet up we can ...
my msn serkan28@live.com
thank you

Tell me when this thread is updated: (Registration is not required)

Add to my Tracker Send me an email

First Prev
of 43
Next Last

Add your comments below

Characters left: 4000

Please note by submitting this form you acknowledge that you have read the Terms of Service and the comment you are posting is in compliance with such terms. Be polite. Inappropriate posts may be removed by the moderator. Send us your feedback.

Other Recent Albania Discussions

Title Updated Last By Comments
keni provuar te qini kusheriren tuaj (Jul '13) 30 min sex gugja 65
Kush don kar (Jan '13) 34 min sex gugja 97
Your favorite song / Kenga juaj e preferuar (Jan '11) 1 hr EurovisionAL 237
njohje me djem e vajza shqiptare (May '10) 1 hr sex gugja 1,610
italiani razzisti di merda! vergognatevi (May '12) 6 hr Svastica88 268
Austro-Hungarian Frankenstein: The invention of... 7 hr Filip II Reincarn... 6
Genes confirm too - Albanians ARE NOT from Balkan (Nov '13) 7 hr Filip II Reincarn... 163
do benit sex me vellain ose motren (May '11) 8 hr kari 1,134
a ju pelqen seksi anal (Sep '09) 13 hr burim kosov 2,039
njohje me femra shqiptare (Feb '10) Thu vali ponik 861

Search the Albania Forum:
•••