leta

Cardano, Italy

#14630 Aug 18, 2009
Tė deshta ma shum se vetvetėn ti sme kuptove , tani qe u largova , a u gėzove .
leta

Cardano, Italy

#14632 Aug 18, 2009
Mjaft me me ato veshtrime me lar te qet mos me ngacmo me ndez zjarr ne zemren time me mi fare me harro .
leta

Cardano, Italy

#14633 Aug 18, 2009
Mos qaj zemra ime

s'dua ti shohė sytė me lotė

ti me pate nė dorėn tande

po nuk dite mem mbajt
leta

Cardano, Italy

#14634 Aug 18, 2009
==ashtu siē e filluam dhe fund i dhame dhe fjaleve ne buze dhe te rrahures ne zemer nuk ish shoqeri as miqesi e vjeter, zhgenjim dashurie ska emer tjeter
leta

Cardano, Italy

#14635 Aug 18, 2009
Ti kujtoshe se je yll, dhe per kete krenohesh, por mos harro se edhe yjet bien, e pastaj do shkaterrohesh.
leta

Cardano, Italy

#14638 Aug 18, 2009
lamtumire i dashur

lamtumire te them sot
harrrom pergjithmone
harro qka patem ne te dy
te lutem harro qe ka ekzistua ajo dahsuri.

lamtumire pergjithmone
te them me lot ne sy
dua ti harroj qastet
qe isha me ty

mos mu lut te te kthehem
mos me thir ne telefon
skam faj une
qe ti nuk dite
ta qmosh dashurine tone.

lamtumir i dashur
pėr jete e pėr mot
shpresoj se do vuash ti neser
sic po vuaj une sot.
genta

Albania

#14639 Aug 19, 2009
shum nicee po dokii ooo popull
Merre nje thik e ngulja vetit nese te dhemb ty mos ja ngul tjetrit...
e di vendi ku banon e di mendjen qka mendon e di rruget ti ka shkon vetem nej muk e di ... A me dashuron ??
gjakovarjaa

Fribourg, Switzerland

#14640 Aug 19, 2009
dashurin e vjeter sot prap e pash vetem e shikova dhe asgje si thash e uli koken sikur nuk shikonte e pash se ne faqe loti po i pikonte nuk e di nese me do si me par por gabimet e tij prej meje e kan ndar
desha me nal me ja than disa fjal se gabimet e bera te gjitha ja kam fal te uroj suksese ne dashurin tjeter dhe ta harrojm dashurin ton te vjeter
xxx

London, UK

#14641 Aug 19, 2009
kot fare
landa

Tirana, Albania

#14642 Aug 19, 2009
gha la vita e vera multo breva e dura ma noi dobiamo esere duri e pcienti avere la forca di andare avanti senca arrendere mai ok amici.ciao e bona furtuna a tutti voi da una mica che li voggilio veramente bene
Tina

Albania

#14643 Aug 19, 2009
Flej o shpirt flej se djelli peredoj mbylli syt se perseri do agoj enderr zemra ime per diten qe do vin se kurr me shume se sod se kam ndje vetmin te dua DRITON pergjithmon.
XHERSI

Tiranė, Albania

#14644 Aug 20, 2009
GJITHE BOTEN DO TA SHKATEROJ PO TE TE HUMBAS TY NE DJALL LE TE SHKOJ PER ASNJE NUK DUA TJA DI VEC TE TE DUA TE ME DUASH EDHE TI?FAVANXHERSI@LIVE.COM
mirsade

Italy

#14646 Aug 20, 2009
te dua me do... te kujtoj me kujton... te kam ne zemer ne zemer me ke por me e keqja qe larg meje je TDSH
aulona

Albania

#14647 Aug 20, 2009
shum tmirr ini be mpuch
ZOTNIA I SHKODERS

Tiranė, Albania

#14648 Aug 20, 2009
leta wrote:
lamtumire i dashur
lamtumire te them sot
harrrom pergjithmone
harro qka patem ne te dy
te lutem harro qe ka ekzistua ajo dahsuri.
lamtumire pergjithmone
te them me lot ne sy
dua ti harroj qastet
qe isha me ty
mos mu lut te te kthehem
mos me thir ne telefon
skam faj une
qe ti nuk dite
ta qmosh dashurine tone.
lamtumir i dashur
pėr jete e pėr mot
shpresoj se do vuash ti neser
sic po vuaj une sot.
ca esht ky deshperim me ylli?!!! tung
leta

Milanese, Italy

#14649 Aug 20, 2009
jo nuk esht deshperim"veq thjesht poezi
haahhaahah tung te pershndes
leta

Milanese, Italy

#14650 Aug 20, 2009
Mi manca il tuo sorriso ke mi accoglieva ogni mattina... x sette giori bellissimi, mi mancano le risate cn te su quella spiaggia rovente..., mi mancano i nostri baci in riva al mare.. sotto il cielo ...»
leta

Milanese, Italy

#14651 Aug 20, 2009
Amore mio quel mese cn te ha kambiato la mia vita...mi hai fatto innamorare di te cn un semplice saluto...e poi qualkosa di piu...hai rubato il mio cuore ancora troppo immaturo x accettare quel sentim... »
leta

Milanese, Italy

#14652 Aug 20, 2009
Mi manki cosģ tanto...e il dolore č cosi forte...perņ non riuscirą mai ad oscurare quello ke provo x te..e aspetterņ ke arrivi finalmente il giorno di averti qui accanto a me per darti tutto ciņ ke ho...»
leta

Milanese, Italy

#14654 Aug 20, 2009
Kur tė kesh mall
dhe unė do t’kujtohem
mos qaj me lot
se unė ma s’tė afrohem.

Ma ke vra kėt zemėr
mė ke lan pa shpirt
mė ke lan pa shpres
prej Dites kur je ik.

Loti mė ka vra
sa se merr me mend
vendi yt bosh.
brenda shpirtit tem.

Ti me harrove mua ,
unė mė s’tė dua
fati s’punoi
pėr ty dhe pėr mua.

Tash s’ka mbet gja tjetėr
veq tė uroj sukses
qofsh e lumtur,
se mu mė s’do mė gjesh..!!

Tell me when this thread is updated:

Subscribe Now Add to my Tracker

Add your comments below

Characters left: 4000

Please note by submitting this form you acknowledge that you have read the Terms of Service and the comment you are posting is in compliance with such terms. Be polite. Inappropriate posts may be removed by the moderator. Send us your feedback.

Albania Discussions

Title Updated Last By Comments
Eri 2 hr Eri 1
Albanian origins in the Caucasus Albania (Sep '09) 3 hr Turk707 25
Njohje vajza dhe djem shqiptare (Nov '10) 3 hr qirsi eger 198
pidhi si ka deshir mu qi (Nov '11) 4 hr fabjo 228
njohje dhe takime (Feb '14) 5 hr Kar prizreni 4
je e interesuar per qirje provnje ktu 0698805251 (Mar '14) 10 hr erjon 40
Vajza ju pelqen ta kaloni spermen ne bark? 17 hr bobi tr 20
More from around the web