Comments
5,041 - 5,060 of 9,506 Comments Last updated Thursday Aug 21
jeta

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#18595
Jan 2, 2010
 
shumte mira i keni poezit
tytyt

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#18596
Jan 2, 2010
 
tung si jen njerzi a jen mir
Elbijani

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#18597
Jan 2, 2010
 
geni wrote:
o mut e kini ba me keto poezi apo nini ooooooooooooo kuku pse po vuni ka gudra bolo
wouh wouh Ti spo e din Mir qysh e Ki Emrin tend e hi me ofendo ketu nje Keshilli Shko Rritu Koke po me doke i vogel ende Pse koj Webi eshte nr e ti Fol qa dush se komenti ty Qenka 0 Gjithmon kur ke Mendim te keq >....Ti Qenke i Varfur me shpirt sa po sho me Gjith Rreskeptne per ju Dhe te Nderuar te Kesa Webi
arta

Decani, Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#18598
Jan 2, 2010
 
Mos Me Le Shpirt..!
Mos me le ne pranvere
mos me le te mjere!!!!
mos me le pa lule
mos me le pa ere.
Mos me le te lutem se te dua shume!
mos me le pa shprese,
mos me le pa gjume!!!!!!
ti e di se te dua
dhe vuaj per ty te lutem te lutem!
mos ma dhuro vetmine
ti je per mua shok
ti je per mua gjdo send ti je ajo
qe ne zemren time ke,
me te bukurin vend!!
arta

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#18599
Jan 2, 2010
 
te dua nikiii
Linda

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#18600
Jan 2, 2010
 
Te Dua Te Dua Deri Sa Te vdes ,
Edhe Nese Vdes Ne At Bot Te PRES...!
Linda

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#18601
Jan 2, 2010
 
Jam Pajtu Me Fatin Tim ,
Se Nuse E Dikujt Tjeter ,
Ka Me U Ba...!
Jam Pajtu Me Merzin ,
Se E Jotja S'Bahem Ma...!
Linda

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#18602
Jan 2, 2010
 
T'Kam Dasht Me Zemer ,
T'Kam Dasht Me Shpirt ,
Qe Ti Prej Meje Don Me Ik ,
Kurr Nuk E Kam Dit ,
Nje Zemer E Pata Edhe Ty Ta Fala ,
Ma More Ma Theve Ma Per Jet Sma Ktheve ,
Me Fjal Me The Te Dua ,
ME zemer Me The Sje Per MUA...!!!
Linda

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#18603
Jan 2, 2010
 
Nuk jom indiane qe te gjuaj me shigjet
Por jom shqiptare qe te dua per jet
Linda

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#18604
Jan 2, 2010
 
Boqa pa miser,
per mue eshte tall,
njeriu pa dashuri,
per mue eshte budall,

Nese ke sy shikom,
nese ke vesh ndegjom,
nese ke shpirt sherom,
nese ke zemer dashurom.
arta

Prizren, Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#18605
Jan 2, 2010
 
shoqet e klashes po ju la amanet djalin qe e deshta mos ma lini vet
une e ti
ti dhe une
me ni fjal te
dua shum
argjenda

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#18607
Jan 2, 2010
 
kom qik me taktik ta boj bllok edhe pik jam qik me kanun sja rrasi kurkujt
d0NNA

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#18608
Jan 2, 2010
 
tDUUU sHUUMMM tKOOOOM lOOOOQK
mali

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#18609
Jan 2, 2010
 
shum e fort qikjo e fundit
ermali

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#18610
Jan 2, 2010
 
na vajzat skemi lind me vujt jemi msu me lujt mashqit jan viktim duhet mu rujt... hehe
vlonjati

Tiranė, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#18611
Jan 2, 2010
 
ca i keni keto poezi te lodhura ..edhe gjyshi ime i ben me te bukura
shqipe

Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#18613
Jan 3, 2010
 
te dua te dua po kurr se ke kuptuar te shikoisha ne sy sa shum jam habitur ne ty.
janna

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#18614
Jan 3, 2010
 
Ate qe e dashuroni kurr mos i besoni....
arafat

Bitola, Macedonia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#18615
Jan 3, 2010
 
kush mendon per dashuri 071667460
lutra

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#18616
Jan 3, 2010
 
fjala te dua shumm leht shqiptohet por dashuria e wetet shumm rend fitohet nese ti ket e meriton une jam ajo qe jeten 100per qind ta ndryshoji

Tell me when this thread is updated: (Registration is not required)

Add to my Tracker Send me an email

Add your comments below

Characters left: 4000

Please note by submitting this form you acknowledge that you have read the Terms of Service and the comment you are posting is in compliance with such terms. Be polite. Inappropriate posts may be removed by the moderator. Send us your feedback.

Albania Discussions

Title Updated Last By Comments
per mami seksi (Sep '13) 45 min fati3 37
wich is the oldest race in europe? (Dec '09) 50 min Manastir 289
do benit sex me vellain ose motren (May '11) 1 hr andiandi 1,145
Kush don kar (Jan '13) 3 hr Furtuna 104
njohje me femra shqiptare (Feb '10) 4 hr sex gugja 864
Marrying an Albanian (Apr '13) 8 hr MJBT 60
Genes confirm too - Albanians ARE NOT from Balkan (Nov '13) 11 hr Barbarian 170
a ju pelqen seksi anal (Sep '09) 19 hr Arditi1986 2,047
•••
Enter and win $5000
•••

Albania People Search

Addresses and phone numbers for FREE

•••