wendy

Lenna, Italy

#16877 Oct 31, 2009
Buzet e etura
pershperisin emrin tend
dhe syt e mi te heshtur
ty te kerkojn diku larg!!!
wendy

Lenna, Italy

#16878 Oct 31, 2009
wendy wrote:
dori io ti amo lascia stare leta non fa per te io sono migliore e piu' bella dashuri
je ne vete?dhe mos shkruj me ate emer se kuptohe qe sjam un.
BLERINA

Albania

#16879 Oct 31, 2009
BLERINA
JAM E MIR ASHIQARE MESOJ MIR PA HAJGARE
wendy

Lenna, Italy

#16880 Oct 31, 2009
Te dua thote shpirti
po goja se thote
te dua thote zemra
dhe syri pikon lot

dua ta ndaloj
kete lot pa pushim
po nuk e bej dot
se ti je ne shpirtin tim

vazhdoj te mendoj
po gjithcka eshte e kote
se ti je i vetmi
qe dua ne kete bote.
wendy

Milan, Italy

#16881 Oct 31, 2009
dori sei la mia vita come me non c'e' nessuno la mia figa e la migliore te dua shpirti non ciattare con leta non vale la pena nio amore
wendy

Milan, Italy

#16882 Oct 31, 2009
Kur nė sy tė tė shikoj,
dua qė

lotėt me puthje tė mi rrėmbesh,
kur trupin tė ma prekėsh ngadalė
dua qė mė zemėr ta ndjesh!

Kur nė sy tė mė

puthėsh
dhe buzėt tė mi ledhatoshė ngadalė,
atėher unė do tė qėndroj e heshtur
atėher nuk do tė kam mė

fjalė!

Se zemra do flasi pa mbarim
dhe fjalėt do tė jenė pakuptim,
nė shpirtė do tė ketė diqka si

pėrkushtim!

Dhe ne do tė kuptojmė se jetojmė pėr njė qėllim,
pėr njė ndjenjė qė na ofron,
pėr dy buzė qė mėzi

durojnė,
pėr dy sy qė kaq thellė veshtrojnė,

Po, ne dashurojmė dhe jetojmė!
wendy

Milan, Italy

#16883 Oct 31, 2009
sei tutto per me dori dori dori sono la tua gnocca
makja

Serbia

#16884 Oct 31, 2009
shum bukur i paskin shkrujt veq kopliment tungi
donjeta

Serbia

#16885 Oct 31, 2009
ttungi --vashdoni keshtu se shume te mira
mirani

Albania

#16886 Oct 31, 2009
sum poezi te forta
nucha

Albania

#16888 Oct 31, 2009
36 shkronja i ka alfabeti vetem shkronja E ne zemer me mbeti ....
lena

Albania

#16889 Oct 31, 2009
mos i Beso askuit..?!
limi ferizaj nr

Montenegro

#16890 Oct 31, 2009
te du me zemer jo me tradheti
limi ferizaj nr

Montenegro

#16891 Oct 31, 2009
ju pershends gjithve
limi ferizaj nr

Montenegro

#16892 Oct 31, 2009
qka dish per mu e ki efekt qka po don vajz per mu je e vdekt
limi ferizaj nr

Montenegro

#16893 Oct 31, 2009
i dua vajzat me dashuri e jo me tradheti
limi ferizaj nr

Montenegro

#16894 Oct 31, 2009
nje akull i ftoft buzet ti paska ngri vetem puthja ime mundet me ti shkri
limi ferizaj nr

Montenegro

#16895 Oct 31, 2009
ahah pezi te mira veq vazhdoni naten e mir klm
limi ferizaj nr

Montenegro

#16896 Oct 31, 2009
jam djal qe ta tham fjalen ashiqare edhe nuk boj hajgare as nuk rrej por gjith diten msoj e naten fleij
besa

Pristina, Serbia

#16897 Oct 31, 2009
mos e shkruni serbia se tash ne e kemi shtetin ton edhe mos ta kishim ma mir me shkru shqirija bile se na skemi kurgju ma me serbin

Tell me when this thread is updated:

Subscribe Now Add to my Tracker

Add your comments below

Characters left: 4000

Please note by submitting this form you acknowledge that you have read the Terms of Service and the comment you are posting is in compliance with such terms. Be polite. Inappropriate posts may be removed by the moderator. Send us your feedback.

Albania Discussions

Title Updated Last By Comments
Your favorite song / Kenga juaj e preferuar (Jan '11) 9 min EurovisionAL 380
''ALBANIAN MAN'' by my ''AMERICAN WIFE''How Alb... (Jan '10) 15 min Kop 115
Why is it that most Albanian Men tend to be mor... 29 min Kop 3
Marrying an Albanian (Apr '13) 43 min Kop 99
Why do you think albanian women's jealosy is al... 58 min Kop 22
Albanians are very ugly and dirty liars (Jul '10) 1 hr Kop 13
My Albanian Man (May '13) 1 hr Kop 1,100
More from around the web