kush don me u qi hajde ose le numer te tele fonit

Posted in the Albania Forum

Comments

Showing posts 1 - 20 of71
< prev page
|
Go to last page| Jump to page:
djal me kar te malll

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#1
Oct 8, 2011
 
e kam karin 30 cm te gat e kush ddddon le numer te telit apo msn une jav qi e jav elpi pillin
Winni

Vienna, Austria

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#2
Apr 24, 2012
 
Rrase ne bythe se boll te gjat deri te bytha e paske, hahah cfare imbicili hej.
erza

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#4
Jun 12, 2013
 

Judged:

1

djali me kar te madh un dua te qihem ama fort vdes tme lepiesh pidhin
besi

Tirana, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#5
Jun 12, 2013
 
aj te te qi un erza me karin tim te math
loriki

Beograd, Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#6
Jun 12, 2013
 
Erza qoje nr e tel Te qi fort ok pa pushimmm Ta lipi fort
erza

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#7
Jun 13, 2013
 
dua tme qini te dy edhe ti besi edhe ti lorik sa kisha desht te dy te njejten koh ahhha ahhh ju hangsha karat
besi

Tirana, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#8
Jun 13, 2013
 
erza wrote:
dua tme qini te dy edhe ti besi edhe ti lorik sa kisha desht te dy te lnjejten koh ahhha ahhh ju hangsha karat
un gati jam se me esht fryr kari tani te te bej nje qirje ta mbash ment gjith jeten
loriki

Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#9
Jun 13, 2013
 
Erza un te qi fort Oki qoje nr ok te qim fort em un em besi bashk ta lipi fort oki
erza

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#10
Jun 13, 2013
 

Judged:

1

oh me knaqet me kto fjal derdhem kur i lexoj si me kishit qi kara
loriki

Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#11
Jun 13, 2013
 
Un dua te qi pernime dua te takoj dhe te qi fort ok erza
Xhema

Brooklyn, NY

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#12
Jun 13, 2013
 
erza ata jan fmi ty duhet mu qi me burr se mundet met knaq ne kervet. une tkishna qi tan naten edhe ne saba.
INTERISTI KAMPION

Thessaloníki, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#13
Jun 13, 2013
 
ERZA TE DHJEFSHA FYTYREN ME NJE MUT O HALE....SE JA HUDHE TE TJEREVE ME ATO FJAL TI PO MUA JO....SHKO SHKERDHEHU ME MOTREN O PEDERAST ...
artanii

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#15
Jun 30, 2013
 
te gjitha femrat qe dojn kar te madh lajmerohuni ne numrin tim 045524846
Gigs

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#16
Jul 1, 2013
 
erza wrote:
djali me kar te madh un dua te qihem ama fort vdes tme lepiesh pidhin
Erza nese te pelqen kari i madh dhe me ta lepi pidhin ama shume deri ne orgazm hajde flasim, me le kontaktin dhe bisedojm
endri

Tiranë, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#17
Aug 24, 2013
 
te qi une ky eshte numri im 06957......7
Demi

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#18
Aug 24, 2013
 
Po ka ndonjè vejushe ose gjyshe e mbajtur le tmè ftoj ndo njè nat ta shtryth mirè .jo bebushe dhe pederasa
ami

Rottofreno, Italy

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#19
Aug 29, 2013
 
Do me plq dikush tme pallonte mir qe ulerima ime mos kishte fund afshi im te behej nje me energjin tende dua dike qe tme terboj
ami

Rottofreno, Italy

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#20
Aug 29, 2013
 
Meshkuj ku jeni po me leshon pidhi leng dua dike qe tme qij fort fort tani emm kam futur gishtat por esht e kot ahhhhh ahhhhh ahhhhh dua dike tme qij fort
London boy

UK

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#21
Aug 29, 2013
 

Judged:

1

ami wrote:
Meshkuj ku jeni po me leshon pidhi leng dua dike qe tme qij fort fort tani emm kam futur gishtat por esht e kot ahhhhh ahhhhh ahhhhh dua dike tme qij fort
ami hyr ne Skype se te prishi une me add mario.shkodrani
Demi

Tiranë, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#22
Aug 30, 2013
 
Ami a do tè palloj tè lèshojè shkumbè pidhi . Ku banon .tè tè vi ne shtèpia .

Tell me when this thread is updated: (Registration is not required)

Add to my Tracker Send me an email

Showing posts 1 - 20 of71
< prev page
|
Go to last page| Jump to page:
Type in your comments below
Name
(appears on your post)
Comments
Characters left: 4000

Please note by clicking on "Post Comment" you acknowledge that you have read the Terms of Service and the comment you are posting is in compliance with such terms. Be polite. Inappropriate posts may be removed by the moderator. Send us your feedback.

45 Users are viewing the Albania Forum right now

Search the Albania Forum:
Topic Updated Last By Comments
Albanian jihadist sends a video of him talking ... 5 min Turkoparanoiagrapher 3
Why is this one particular thread so popular am... 16 min Turkoparanoiagrapher 2
Albanian mujahadeen in Syria 17 min Turkoparanoiagrapher 4
Does this music sound purely Albanian? 19 min Turkoparanoiagrapher 1
Shiptar music is most like...? 28 min Turkoparanoiagrapher 5
Slavs = Slaves 46 min Turkoparanoiagrapher 7
albanesi fate schifo (Dec '08) 49 min Turkoparanoiagrapher 10,377
do benit sex me vellain ose motren (May '11) 22 hr LIPIRSI I PIDHIT JAM 25CM 1,042
•••
•••