Comments
41 - 60 of 838 Comments Last updated Thursday
genti

Tiranė, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#51
Jun 5, 2011
 
prsh vajza dua te njihem me ju
amdad saudi arabia

Jeddah, Saudi Arabia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#53
Jun 5, 2011
 
any good garls cool me
berti

Athens, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#55
Jul 15, 2011
 
kerkoj te njihem me ndonje femer thjesht per te biseduar e ndoshta dicka me teper jam tip serioz
berti

Athens, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#56
Jul 15, 2011
 
lidhje shoqerore
trimi

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#57
Aug 7, 2011
 
Aferdita wrote:
pershendetje cuna,dua te njihem me cuna shqiptar qe jetojn ne itali.lidhje serjoze!
une jam ne itali
trimi

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#58
Aug 7, 2011
 
jetoj ne itali
kastriot

London, UK

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#60
Aug 11, 2011
 
kastriotzogaj@hotmail.co.uk london
Rikardo

Thessalonķki, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#62
Aug 13, 2011
 
LAT NAM MOR DJEMA.KAQ SHUM PASKENI NGORDH PER ZOCKA //// HARROJENI SE KETU NE FORUM SKENI PER GJET GJO
Anonymous

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#63
Aug 13, 2011
 
hei
ermiri

Tiranė, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#64
Aug 15, 2011
 
ka ndonje zgjuar
hajdushi

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#65
Aug 16, 2011
 
pershendetje pidha shqiptar. dua te njifem me te gjitha kurvat ne kosove pa dallim moshe, kurse une jam 45 vjeqar. vetem sex diskret dhe asgje tjeter. ja add im: sex_me_ex@live.com
artur

Senigallia, Italy

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#66
Aug 27, 2011
 

Judged:

1

pershendetje,shkruaj per vajzat qe i pelqen argetimi,dhe sinqeriteti.me kontaktoni ne email.arti@topcaritalia.net ju pres me mall.ciao..
pimi

Hamilton, UK

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#68
Sep 29, 2011
 

Judged:

1

ana wrote:
pershendetje, dua te lidhem me nje burre shqipetare qe jeton ne londer per lidhje serioze, jo martese. x
dhe une po kerkoj te lidhem me nje vajze shqiptare jo martes
pimi 75

Hamilton, UK

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#69
Sep 29, 2011
 
dua te lidhem me nje vajze shqiptare jo kosovare per mardhenie shoqerore dhe ku i dihet dhe per lidhje
flori

Tirana, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#71
Oct 8, 2011
 
ckemi mire.un jetoj ne londer.po te intersoj te nihemi ky esht fb ime.flori florin........
pershendetje vajza

Tiranė, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#73
Oct 22, 2011
 
a doni nje mashkull 33 vjec
RRONI

Croydon, UK

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#74
Oct 27, 2011
 
pershendetje qika, deshiroj te njifem me nji vajz qe jeton ne londer per lidhje serioze..
RRONI

Croydon, UK

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#75
Oct 27, 2011
 
Hannah. je akoma londer te pershendes..
Rikardo

Litóchoro, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#76
Oct 29, 2011
 

Judged:

1

1

ORE CFARE MESHKUJSH JENI JU ? E KENI UL VETEN KAQ POSHT SA KERKONI FEMRA NE INTERNET.
Ronald

Italy

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#77
Nov 6, 2011
 
Aferdita wrote:
pershendetje cuna,dua te njihem me cuna shqiptar qe jetojn ne itali.lidhje serjoze!
ne itali jetoj un ta hangsha xemlen? Me jep naj xprese jam dj

Tell me when this thread is updated: (Registration is not required)

Add to my Tracker Send me an email

Type in your comments below
Name
(appears on your post)
Comments
Characters left: 4000

Please note by clicking on "Post Comment" you acknowledge that you have read the Terms of Service and the comment you are posting is in compliance with such terms. Be polite. Inappropriate posts may be removed by the moderator. Send us your feedback.

61 Users are viewing the Albania Forum right now

Search the Albania Forum:
Title Updated Last By Comments
Breaking up an albanian who is dating outside t... 27 min Albaniannn 1
Marrying an Albanian (Apr '13) 40 min Sherry 53
Why do Italians hate Albanians so much? 1 hr EurovisionAL 29
Slavs = Slaves 1 hr Bard the Albanian 40
Skanderbeg sqr 1 hr Barbarian 7
a ju pelqen seksi ne treshe (Sep '11) 4 hr lipirsi 292
Wikipedia De-Mystified...De-Wikified! 6 hr Wikihypnocratographia 8
do benit sex me vellain ose motren (May '11) 17 hr besiani 1,045
•••
•••