njohje me femra shqiptare

Posted in the Albania Forum

Comments (Page 11)

Showing posts 201 - 220 of832
|
Go to last page| Jump to page:
Goca angel

Europe

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#245
Nov 26, 2012
 

Judged:

1

Ndihmoni mua!!
Goca angel

Europe

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#246
Nov 26, 2012
 
Si mund te haq nje adress e·mail? ju luteeem!flm
besnik

Prizren, Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#248
Dec 6, 2012
 
luljeta emri im eshte besnik tahir po ashtu e kam emrin edhe ne facebook ne foto te profilit e kam ni foto timen e kam te lshume mjekrren nese e ki ni pik interes kontakto ne fb klm
martini

Philadelphia, PA

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#249
Dec 8, 2012
 
Jetoj ne philadelphia. Po ju ku jetoni?
martini

Philadelphia, PA

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#250
Dec 8, 2012
 
Luljeta wrote:
<quoted text>Jam femer e bukur ikam floket si ngjyra e arres me shkelqim edhe syte ngjyre lythie jam 39vjece edhe kam nje djale jam seriose punoj ne spital ne Amerike.Deshiroj nje shqiptar serios qe din per jeten, per familje edhe I edukuar. Ne qofte se I ke keto kualitete mbase njihemi edhe vazhdojme mengadale si te sjkojne punet, nje hap me kohe.
Une jetoj ne philadelphia. Po ju ku jetoni?
adi

Tirana, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#252
Dec 10, 2012
 
a ka naj go per argetim tbaje tel direkt 0697308174
edi

Tirana, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#253
Dec 10, 2012
 
ckemi mire jeni jam nje djal 18 vj jam ne Tiran deshe nje njoheje me nje vajze serjoze e te jet e sinqert per nje lidhje serjoze kush eshte e interesuhare te me lej nje sms n ket faqe ju flm per mire kuptimin tim klm byee
edi

Tirana, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#254
Dec 10, 2012
 
sidorela wrote:
ckm
ckemi sidorela ke deshir te nifemi me shum jam nje djal 18 vjec jetoj ne tr
geri

Tirana, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#255
Dec 11, 2012
 
hi goca kush ka deshire te kaloj disa caste te bukura te me shkruaje
geri

Tirana, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#256
Dec 11, 2012
 
pershendetje vajza kush deshiron te njihet dhe ka qejf te me dergoje email ireg2012@yahoo.com
Beki

Arese, Italy

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#257
Dec 12, 2012
 
Beki do doja te takoja nje djal per lidhje serioze jetoj ne Itali jam 26 vjece.Rebelia@hotmail.it vetem per djemt qe don te kriojn nje familje.
kastrioti

Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#258
Dec 15, 2012
 
pershendetje te gjith femrave veq vzhdoni se mir jeni kush o e interesume meuknaq net lajmrohet anakonda-ksl@hotmail.com
arjan

Pontedera, Italy

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#262
Dec 17, 2012
 
dua te njihem me nje grua 45-47 vjece ne germani
Tani

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#264
Dec 17, 2012
 
Persh goca du te njihem me nje vajz ja 27 vjec
Tani

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#265
Dec 17, 2012
 
Nmr.0685230154
Normin

Italy

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#268
Dec 18, 2012
 
Peshendetje jam nje vajz 26 jetoj ne itali deshiroj te njo nje djal serioz.
eltoni

Sassuolo, Italy

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#269
Dec 22, 2012
 
jam une zemer
djalipotentsex

Tiranė, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#270
Dec 22, 2012
 
vetem per mami ose vajza ne tr.te jene te etura per sex dhe te nxehta....urgjent qe tani ne tel amcjg1p00a
Normin

Milan, Italy

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#271
Dec 23, 2012
 
Peshendetje elton po doni te kontaktoni me mua me ne nje adres ose numer tel.
trimi

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#272
Dec 24, 2012
 
jetoj ne itali dua te nihem me ni vajz shqiptare

Tell me when this thread is updated: (Registration is not required)

Add to my Tracker Send me an email

Showing posts 201 - 220 of832
|
Go to last page| Jump to page:
Type in your comments below
Name
(appears on your post)
Comments
Characters left: 4000

Please note by clicking on "Post Comment" you acknowledge that you have read the Terms of Service and the comment you are posting is in compliance with such terms. Be polite. Inappropriate posts may be removed by the moderator. Send us your feedback.

53 Users are viewing the Albania Forum right now

Search the Albania Forum:
Topic Updated Last By Comments
Albania-Kosovo military agreement raises concer... (Jul '13) 13 min Teddy_ 2,859
pidhi si ka deshir mu qi (Nov '11) 23 min luljeta 92
dua KAR 46 min Moris 18
albanesi fate schifo (Dec '08) 1 hr Sigfried 10,306
Anti Islamic (Jihadist) Sentiments are Rising i... 4 hr Facing Calamity 7
What is the final solution to the Islamist jiha... 8 hr ParanoiaCrusadeRevengehad 2
Njohje vajza dhe djem shqiptare (Nov '10) 10 hr Shkodrani 160
do benit sex me vellain ose motren (May '11) 10 hr Shkodrani 989
•••
•••
Enter and win $5000
•••
•••