Rzeznik Finds Love in a Record Store

It pays to be seen buying your rock hero's records, as far as GOO GOO DOLLS frontman JOHN RZEZNIK is concerned - he met his current girlfriend in a Manhattan, New York City, HMV store. Full Story
First Prev
of 2
Next Last
AK Jordan

AOL

#1 Sep 4, 2006
JOHNNY LISTEN UP,!!! MAKE SURE YOUR NEW "GIRLFRIEND" IS NOT AFTER YOU FOR YOUR MONEY!!!AFTER ALL SHE COULD BE A MONEY HOUND BARKING YOU UP!!!BE VERY CAREFUL!!!IF SHE STARTS TO ASK YOU TO LOOK FOR HOUSES RUN FOR THE HILLS TRUST ME I KNOW!!!GOOD LUCK YOU MIGHT NEED IT. P.S LOOK FOR A GOOD PLACE T0 HIDE DUDE. DATE SENT 9/4/2006
lisa

United States

#2 Oct 2, 2006
HELLO JOHNNY *
ALWAYS REMEMBER THAT LOVE IS A RARE AND BEAUTIFUL THING..
AND SOME TIMES IT IS NOT WHAT YOU THINK IT IS,
DONT RUSH INTO SOMETHING THAT YOU MAY FEEL IN YOUR HEAD.
THE PERSON YOU WILL LOVE ONE DAY WILL TAKE YOUR BREATH AWAY.
AND WHEN YOU HOLD HER LITTLE HAND YOUR SOUL WILL KNOW
THAT SHE IS THE ONE WHO WAITED FOR YOU HER WHOLE LIFE
HOPING THAT ONE DAY YOU WILL LOOK DOWN AND FIND HER.......
AND SHE WILL LOVE YOU THEN FOR THE REST OF YOUR DAYS.
I HOPE YOU WILL WAIT FOR HER..........
I KNOW BECAUSE IAM HER MOM.
GOD BLESS...
Beky - Florida

United States

#3 Dec 29, 2006
Be sure to invest your money wisely, put your assets in a trust. Prenup is not a bad idea, especially when there is a potential for high net worth of assets.
A far as someone taking your breath away.. That happens in the beginning. Then kids', bills and work take over. Marriage is all about keeping each other posted in the later years. Be certain that your mate is your best friend and never go to bed angry..
Angela-Michigan

AOL

#4 Apr 20, 2007
John,
Don't rush into anything too quickly! You haven't met me yet! Do you believe in love at first sight? I haved LOVED you for years now. Not just because of your music, but total physical attraction.
I could be everything you have been waiting for!!!!!!
XOXO
P.S. I'm not hard on the eyes either!
goo-lvr

Finchville, KY

#5 Apr 26, 2007
John Rzeznik,
Im with Angela-Michigan she's right it is the physical attraction that is the best...i've listened to you forever and your still my fav...i love all of your musis i listen to it every single day..and god you have the best videos...i ve watched them so many times!...you are really great and i hope your new girl see's it too!!....Your the greatest!!!
sashafromthenort heast

Philadelphia, PA

#6 Jun 8, 2007
Gorgeous guy, but what I see is definitely your soul shining through your music. You're so lucky to have that gift to write such great music that makes so much sense when you really listen. LOVE the Goo Goo Dolls and ABSOLUTELY LOVE YOU JOHN! Goo's music gets better and better! Love you - M
JohnRzezniklvr1

Glasgow, KY

#7 Aug 15, 2007
John Rzeznik...omg you are so adorable!!! I absolutely love your hair eyes and i love the way you look when you wear jeans!.. I love your music and definitly your voice, when i listen to your music i love just hearing the sound of your voice its so unique and hott!! I would love to meet you one day and hopefully i will because it would be such an honor...you are the greatest lead singer and guitarist ever ..I love when you have you solo moments and your just playing that guitar!! Man you are the best and i wish you good luck and all the happiness. Keep on ...forever!!! you rock!!
Love ya-C
Susie - Oregon

Eugene, OR

#8 Aug 30, 2007
John ~ I am so happy that you have met someone special. For I feel it's true, "love makes the world go round". I, too, grew up as you did with alcoholism and it's been a tough journey going back and dealing with it all. It affected my relationships for quite a while but now know who I am (at least for today :-) I have now pretty much given up on "hoping for a better past" and live for today, thank goodness. Blessings to you and your lady as you begin this journey. Thank you for sharing your wonderful God-given talent. The Goo Goo Dolls rock. I love your song writing, voice and your guitar playing. Susie
nixie-the-pixie

UK

#9 Sep 3, 2007
Okay...I think this is pretty weird...I adore the Goo Goo Dolls' music...It's amazing...but how can you say you love John when you've never met him, you have no idea who he is and what hes about. Yeah his music may show something but like im guessing thats not the half of it. How can you love someone you dont know...it's very strange, you make yourselves sound like obsessed stalker people...which im sure your not...=]

I think John finding a girlfriend is up to him and well its his decision...=S

Nixie
star4u

United States

#10 Sep 5, 2007
why cant people let other people be?? seriously, they are just as human as we are just do something different for a living and people like it. oh ya and looks are not everything, you may have the most attractive person next to you now, but what happens when the next day you find out that, that person got into a car wreck and his/her face is seriously not fixable? are you still going to love that person even though that physical attraction is gone?
that chick

United States

#11 Sep 8, 2007
what's wrong with you people...

I'm on vacation, so I have nothing better to do...
hannah

Houston, TX

#12 Oct 19, 2007
that chick wrote:
what's wrong with you people...
I'm on vacation, so I have nothing better to do...
you guys are obsessed. its 1 in like 10 million chances he's even reading this shit
the bologna pony

Newton Center, MA

#13 Mar 22, 2008
John Rzeznik doesn't give two shits about his fans. He loves money and groupies. That is the only reason he is still around. Can't sell the royalties yet? Lets tour our old songs
Forever Goo

Newark, DE

#17 May 24, 2008
hey bologna pony - F U
natasha

Norwood, NJ

#18 May 28, 2008
shit people- chill out! He's a big boy now so respect his frigging decision. It's not that big of a deal. Most of you are being completely ridiculous- so much so that you made me choke on my soda.Especially a certain girl who I willl not name for the mere sake of being courteous online.
osipapa

Debrecen, Hungary

#19 Jun 7, 2008
Csatlós Tibor (vagyis FASZARC) egy hájas örmény gennyedék zsidó!

Csatlós Tibor ZSIDÓ, Berencsi Mária CIGÁNY! TÖRVÉNNYEL KELLENE TILTANI, HOGY KÉT ENNYIRE EGYSZÍNŰ SZARSZÍNŰ BARNA HULLADÉK EGYMÁST PÖCKÖLJE!!!!

http://img27.picoodle.com/img/img27/4/6/1/f_7...

http://img29.picoodle.com/img/img29/4/5/31/f_...

http://forum.netmania.hu/kepek/44604400121111...
osipapa

Debrecen, Hungary

#20 Jun 9, 2008
Csatlós Tibor (vagyis FASZARC) egy hájas örmény gennyedék zsidó!

Csatlós Tibor ZSIDÓ, Berencsi Mária CIGÁNY! TÖRVÉNNYEL KELLENE TILTANI, HOGY KÉT ENNYIRE EGYSZÍNŰ SZARSZÍNŰ BARNA HULLADÉK EGYMÁST PÖCKÖLJE!!!!

[img]http://img27.picoodle.com /img/img27/4/6/1/f_7216820m_59 c4934.jpg[/img]

[img]http://forum.netmania.hu/ kepek/446044001211110485.kep [/img]

[img]http://img03.picoodle.com /img/img03/5/12/10/f_csaticsat lom_033a963.jpg[/img]

[img]http://img03.picoodle.com /img/img03/5/12/10/f_BERENCSIm _c7f2216.jpg[/img]
Miskolci Vogavadasz

Budapest, Hungary

#21 Dec 5, 2009
Szarcsimballós Sláger Kurvás baszós hallgatói a Sláger rádióért!
Karnok Ádám vagyok,én is meleg kör közepén állok! Karnok = homok, kanos akarnok. Adam Glambert, az én kedvenc köcsögöm! Mindenki legyen buzi, kiváló a melegség. Vegyünk elő egy metélt furulyát és fújhatunk bele eggyet, talán produkciónkkal bejutunk a “Repülj páva”-ba is!
Barátaimmal, buzi vagyok! Különleges példánya a férfi nemnek. Az ilyesmiről nem szoktam nyilvánosan beszélni, de most kitárulkozom, igazi valómmal. Legalább 3 különböző Danubius és Sláger megmentő petícióról tudok! Engedtessék meg a KULTÚRÁLT ÉS SOK MELEGÍTÉSSEL KECSEGTETŐ ELLENVÉLEMÉNYEM:
“Sziasztok Istenek!Én nemrég jöttem haza Írországból, ahol a Cran berry-vel buziztam,és erre ezzel kell szembesülnöm a hazámban, hogy már abban is korlátozni akarnak hogy milyen faszt szophatok!Ez nem igazán vall arra, hogy ez egy jogállam!Hol van az emberek saját döntési lehetősége.Még az ember valamennyi megmaradt életkedvét is meg keserítik!Remélem nem marad annyiban a dolog!A nemzet veletek van és szerintem a világsajtó is foglalkozni fog előbb utóbb a magyar fityma meg nyirbálásával! Ti valami olyan formáját művelitek a fasz fogásnak ami nem mindenkinek tetszik de aki máshogyan szereti,az tekerjen a sajátján.Én ha korán indultam munkába mindig friss faszt szopdostam,valamire fel kell az embernek ébredni és az miért cigi és kávé legyen ha van olyan is ami nem káros,pld:egy jóízű fasz szopása, amire az ember fel figyel és jóízűen indul a Napja! Nagyon szorítok azért hogy megmaradjon a fasz fogás és szopás lehetősége és sok meleg szívű barátom ismerősöm van hasonló véleményen!Ne hagyjátok magatok!!!Hulljon a férgese az ORTT-nek és az összes mocskos politikusnak, akik be akarják tiltani a fasz fogását és megszopását!!!!!Nem hagyhatjuk,hogy csak úgy egy mozdulattal lesöpörjék az asztalról a demokrácia utolsó,szépen merevedő oszlopát. Egy HATALMAS MELEG BARÁTI ölelés minden Sláger rádió munkatársnak!!!!!!!!!” Karnok Ádám
Beléptem a Glamorous Lambert Faggot Club-ba! Az, hogy nekünk nem lesz Bumerángunk, csak a meg hajlított kisfaszunk, a kisebb tragédia. A nagyobb, hogy a Sláger nem játszik Adam Glambert buzis dalokat.
Ez Petrényi család és Sittes Dragon terjesztése. Buzis Slágeresek és Petrényiék,össze kellene tartaniuk, szerintem a két társaság egyre jobban összemelegedik, nekem legalábbis a kettő együtt, egy helyen a köcsögös s tökéletes. Buzizásban társak vagyunk: Pinkóczi István, Hanák József (Sittes Dragon), Laczkóné Benkő Katalin, Empiroqkrit-Immortal, Halazás, Buzihangú Karnok Ádám, Tóth Zoltán “Tótikukac”, Czirják Rita, Sanczi, Lacza, Kovács Zotyma és Kovács Totyma (Californiai villanyszerelők, köcsög tesók).
Kiemelt segítőkészeink: Németh Jancsi és Csongrádi Norbi buzis incselkedő cica duó, Slágerangyal bárból. 8230 Jókai u. 27.Balatonfüred
Itt dolgozunk melegítés fűtésszerelésben: Azonnál Buzizzál Kft. 6098 Tass, Dunai u. 35.“A rádiókért is sír meleg lelkem, de az országért és magunkért sír a köcsög eszem.”
Igazság, szabadság, Empiró kritikusság.
W4EFDD

San Juan, Philippines

#22 Dec 6, 2009
Karnok Ádám vagyok,én is meleg kör közepén állok! Karnok = homok, kanos akarnok. Adam Glambert, az én kedvenc köcsögöm! Mindenki legyen buzi, kiváló a melegség. Vegyünk elő egy metélt furulyát és fújhatunk bele eggyet, talán produkciónkkal bejutunk a “Repülj páva”-ba is!
Barátaimmal, buzi vagyok! Különleges példánya a férfi nemnek. Az ilyesmiről nem szoktam nyilvánosan beszélni, de most kitárulkozom, igazi valómmal. Legalább 3 különböző Danubius és Sláger megmentő petícióról tudok! Engedtessék meg a KULTÚRÁLT ÉS SOK MELEGÍTÉSSEL KECSEGTETŐ ELLENVÉLEMÉNYEM:
“Sziasztok Istenek!Én nemrég jöttem haza Írországból, ahol a Cran berry-vel buziztam,és erre ezzel kell szembesülnöm a hazámban, hogy már abban is korlátozni akarnak hogy milyen faszt szophatok!Ez nem igazán vall arra, hogy ez egy jogállam!Hol van az emberek saját döntési lehetősége.Még az ember valamennyi megmaradt életkedvét is meg keserítik!Remélem nem marad annyiban a dolog!A nemzet veletek van és szerintem a világsajtó is foglalkozni fog előbb utóbb a magyar fityma meg nyirbálásával! Ti valami olyan formáját művelitek a fasz fogásnak ami nem mindenkinek tetszik de aki máshogyan szereti,az tekerjen a sajátján.Én ha korán indultam munkába mindig friss faszt szopdostam,valamire fel kell az embernek ébredni és az miért cigi és kávé legyen ha van olyan is ami nem káros,pld:egy jóízű fasz szopása, amire az ember fel figyel és jóízűen indul a Napja! Nagyon szorítok azért hogy megmaradjon a fasz fogás és szopás lehetősége és sok meleg szívű barátom ismerősöm van hasonló véleményen!Ne hagyjátok magatok!!!Hulljon a férgese az ORTT-nek és az összes mocskos politikusnak, akik be akarják tiltani a fasz fogását és megszopását!!!!!Nem hagyhatjuk,hogy csak úgy egy mozdulattal lesöpörjék az asztalról a demokrácia utolsó,szépen merevedő oszlopát. Egy HATALMAS MELEG BARÁTI ölelés minden Sláger rádió munkatársnak!!!!!!!!!” Karnok Ádám
Beléptem a Glamorous Lambert Faggot Club-ba! Az, hogy nekünk nem lesz Bumerángunk, csak a meg hajlított kisfaszunk, a kisebb tragédia. A nagyobb, hogy a Sláger nem játszik Adam Glambert buzis dalokat.
Ez Petrényi család és Sittes Dragon terjesztése. Buzis Slágeresek és Petrényiék,össze kellene tartaniuk, szerintem a két társaság egyre jobban összemelegedik, nekem legalábbis a kettő együtt, egy helyen a köcsögös s tökéletes. Buzizásban társak vagyunk: Pinkóczi István, Hanák József (Sittes Dragon), Laczkóné Benkő Katalin, Empiroqkrit-Immortal, Halazás, Buzihangú Karnok Ádám, Tóth Zoltán “Tótikukac”, Czirják Rita, Sanczi, Lacza, Kovács Zotyma és Kovács Totyma (Californiai villanyszerelők, köcsög tesók).
Kiemelt segítőkészeink: Németh Jancsi és Csongrádi Norbi buzis incselkedő cica duó, Slágerangyal bárból. 8230 Jókai u. 27.Balatonfüred
Itt dolgozunk melegítés fűtésszerelésben: Azonnál Buzizzál Kft. 6098 Tass, Dunai u. 35.“A rádiókért is sír meleg lelkem, de az országért és magunkért sír a köcsög eszem.”
Pandero

Germany

#24 Dec 20, 2009

Karnok Ádám vagyok,én is meleg kör közepén állok! Karnok = homok, kanos akarnok. Adam Glambert, az én kedvenc köcsögöm! Mindenki legyen buzi, kiváló a melegség. Vegyünk elő egy metélt furulyát és fújhatunk bele eggyet, talán produkciónkkal bejutunk a "Repülj páva"-ba is!

Barátaimmal, buzi vagyok! Különleges példánya a férfi nemnek. Legalább 3 különböző Danubius és Sláger megmentő petícióról tudok! Engedtessék meg a KULTÚRÁLT ÉS SOK MELEGÍTÉSSEL KECSEGTETŐ ELLENVÉLEMÉNYEM:

"Sziasztok Istenek!Én nemrég jöttem haza Írországból, ahol a Cran berry-vel buziztam,és erre ezzel kell szembesülnöm a hazámban, hogy már abban is korlátozni akarnak hogy milyen faszt szophatok!Ez nem igazán vall arra, hogy ez egy jogállam!Hol van az emberek saját döntési lehetősége.Még az ember valamennyi megmaradt életkedvét is meg keserítik!Remélem nem marad annyiban a dolog!A nemzet veletek van és szerintem a világsajtó is foglalkozni fog előbb utóbb a magyar fityma meg nyirbálásával! Ti valami olyan formáját művelitek a fasz fogásnak ami nem mindenkinek tetszik de aki máshogyan szereti,az tekerjen a sajátján.Én ha korán indultam munkába mindig friss faszt szopdostam,valamire fel kell az embernek ébredni és az miért cigi és kávé legyen ha van olyan is ami nem káros,pld:egy jóízű fasz szopása, amire az ember fel figyel és jóízűen indul a Napja! Nagyon szorítok azért hogy megmaradjon a fasz fogás és szopás lehetősége és sok meleg szívű barátom ismerősöm van hasonló véleményen!Ne hagyjátok magatok!!!Hulljon a férgese az ORTT-nek és az összes mocskos politikusnak, akik be akarják tiltani a fasz fogását és megszopását!!!!!Nem hagyhatjuk,hogy csak úgy egy mozdulattal lesöpörjék az asztalról a demokrácia utolsó,szépen merevedő oszlopát. Egy HATALMAS MELEG BARÁTI ölelés minden Sláger rádió munkatársnak!!!!!!!!!" Karnok Ádám

Ez Petrényi család és Sittes Dragon terjesztése. Buzis Slágeresek és Petrényiék,össze kellene tartaniuk, szerintem a két társaság egyre jobban összemelegedik, nekem legalábbis a kettő együtt, egy helyen a köcsögös s tökéletes. Buzizásban társak vagyunk: Pinkóczi István, Hanák József (Sittes Dragon), Laczkóné Benkő Katalin, Empiroqkrit-Immortal, Halazás, Buzihangú Karnok Ádám, Tóth Zoltán "Tótikukac", Czirják Rita, Sanczi, Lacza, Kovács Zotyma és Kovács Totyma (Californiai villanyszerelők, köcsög tesók).

Itt dolgozunk melegítés fűtésszerelésben: Azonnál Buzizzál Kft. 6098 Tass, Dunai u. 35. "A rádiókért is sír meleg lelkem, de az országért és magunkért sír a köcsög eszem."

Tell me when this thread is updated:

Subscribe Now Add to my Tracker
First Prev
of 2
Next Last

Add your comments below

Characters left: 4000

Please note by submitting this form you acknowledge that you have read the Terms of Service and the comment you are posting is in compliance with such terms. Be polite. Inappropriate posts may be removed by the moderator. Send us your feedback.

Staten-Island Discussions

Title Updated Last By Comments
Who do you support for Attorney General in New ... (Oct '10) 2 hr NAVYVET 760
NY Who do you support for U.S. Senate in New York ... (Oct '10) 2 hr NAVYVET 6,391
NY Who do you support for Governor in New York in ... (Oct '10) 5 hr positronium 6,463
NY New York Primary Election Sept 14: Will you vote? (Sep '10) Sun Jeff 16,795
Chirlane McCray Becomes Only First Lady to Atte... Sep 24 Tom Madison 1
NY Who do you support for Lieutenant Governor in N... (Oct '10) Sep 21 Jimmy Rustle 676
Secret Coupon for We Got Lites Sep 19 daviud11 1

Staten-Island News Video

Staten-Island Jobs

Staten-Island People Search

Addresses and phone numbers for FREE

Staten-Island News, Events & Info

Click for news, events and info in Staten-Island

Personal Finance

Mortgages [ See current mortgage rates ]